ActivăSRL

PANSENE-COM SRL

Str. Decebal, Bl. 210, Sc. A, Ap. 13, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730226

CAEN 1561: Fabricarea produselor de morărit

CUI
9460088
Reg. Com.
J37/114/1997
Înființată
19 mai 1997
Vechime
29 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2021
1 mii lei
Profit net 2021
2 mii lei
Angajați 2021
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.05.1997

Rezumat

Pe scurt

PANSENE-COM SRL (CUI 9460088) este o societate cu răspundere limitată activă din Vaslui, înființată în 1997. Activitatea principală este Fabricarea produselor de morărit (CAEN 1561).

În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 1.198 lei (-60% față de 2020) și un profit net de 2.058 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
9460088
Nr. Reg. Com.
J37/114/1997
EUID
ROONRC.J37/114/1997
Cod CAEN principal
1561 - Fabricarea produselor de morărit
Data înființării
19 mai 1997
Vechime
29 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Decebal, Bl. 210, Sc. A, Ap. 13, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730226

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ARS••• DUMI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2021, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2021

-59,7% față de 2020

1.198 RON

2020: 2.972 RON

02k4k6k8k2011201220132014201520162017201920202021Anul 2011: 0 RONAnul 2012: 0 RONAnul 2013: 0 RONAnul 2014: 0 RONAnul 2015: 3.035 RONAnul 2016: 4.360 RONAnul 2017: 4.016 RONAnul 2019: 6.052 RONAnul 2020: 2.972 RONAnul 2021: 1.198 RON

Profit net 2021

+7,8% față de 2020

2.058 RON

2020: 1.909 RON

-4k-2k02k4k6k2011201220132014201520162017201920202021Anul 2011: -975 RONAnul 2012: -2.605 RONAnul 2013: -455 RONAnul 2014: -387 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 3.013 RONAnul 2017: 3.174 RONAnul 2019: 4.613 RONAnul 2020: 1.909 RONAnul 2021: 2.058 RON

Evoluție pe ani

  • 2021

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -387 lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -455 lei
    Angajați
    -
  • 2012

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2011

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -975 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2021

Marjă netăBun
172%Față de anul anterior: în creștere
20162017201920202021

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 171,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,82Față de anul anterior: în creștere
20162017201920202021

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,82 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
55%Față de anul anterior: în scădere
20162017201920202021

55% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2002

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1997

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Vaslui cu nr. J37/114/1997.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PANSENE-COM SRL

Este PANSENE-COM SRL activă?

Da. PANSENE-COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PANSENE-COM SRL?

Cifra de afaceri a PANSENE-COM SRL în 2021 a fost de 1.198 lei, în scădere cu 60% față de 2020.

Ce profit a avut PANSENE-COM SRL în 2021?

În 2021, PANSENE-COM SRL a înregistrat un profit net de 2.058 lei.

Ce activitate are PANSENE-COM SRL?

Activitatea principală a PANSENE-COM SRL este Fabricarea produselor de morărit (CAEN 1561).

Unde are sediul PANSENE-COM SRL?

PANSENE-COM SRL are sediul social la adresa Str. Decebal, Bl. 210, Sc. A, Ap. 13, Mun. Vaslui, Jud. Vaslui, 730226.

PANSENE-COM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. PANSENE-COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PANSENE-COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. PANSENE-COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PANSENE-COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].