Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PANCUANTIC SRL (CUI 1364913) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Vălenii de Munte, Oraș Vălenii de Munte, județul Prahova, înființată în 1991. Activitatea principală este Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN 7219).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 4.132 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 9.000 lei |
| 2017 | 1.316 lei |
| 2018 | 15.260 lei |
| 2019 | 22.580 lei |
| 2020 | 33.407 lei |
| 2021 | 9.878 lei |
| 2022 | 10.200 lei |
| 2023 | 1.200 lei |
| 2024 | 600 lei |
| 2025 | - |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 600 | 1.200 | 10.200 | 9.878 | 33.407 | 22.580 | 15.260 | 1.316 | 9.000 |
| Profit net | -4.132 | -8.231 | -18.606 | -13.664 | 9.669 | 16.745 | 20.489 | 1.640 | -10.699 | -5.483 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 1.869 | 1.869 | 1.912 | 1.912 | 1.912 | 1.913 | 2.390 | 2.869 | 14.566 | 26.290 |
| Active circulante | 1.018 | 5.150 | 13.337 | 33.077 | 51.052 | 45.024 | 37.787 | 14.732 | 1.387 | 4.660 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.018 | 4.832 | 13.056 | 32.161 | 36.286 | 35.270 | 37.680 | 830 | 200 | 900 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 0 | 696 | 489 | 14.473 | 14.386 | 14.379 | 18.677 |
| Capitaluri proprii | 2.887 | 7.019 | 15.249 | 33.924 | 50.118 | 40.448 | 23.704 | 3.215 | 1.574 | 12.273 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PANCUANTIC SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2025, PANCUANTIC SRL a înregistrat o pierdere netă de 4.132 lei.
Activitatea principală a PANCUANTIC SRL este Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie (CAEN 7219).
PANCUANTIC SRL are sediul social la adresa BARBU ȘTEFĂNESCU DELAVRANCEA Nr. 5A, Loc. Vălenii de Munte, Oraș Vălenii de Munte, Jud. Prahova, 106400.
Nu. PANCUANTIC SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PANCUANTIC SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].