Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PAN ALIN SRL (CUI 17920985) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Glod, Comuna Gâlgău, județul Sălaj, înființată în 2005. Activitatea principală este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 263.944 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 4.657 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 185.559 lei |
| 2017 | 174.556 lei |
| 2018 | 185.799 lei |
| 2019 | 162.771 lei |
| 2020 | 149.187 lei |
| 2021 | 180.975 lei |
| 2022 | 197.181 lei |
| 2023 | 197.184 lei |
| 2024 | 225.470 lei |
| 2025 | 263.944 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 263.944 | 225.470 | 197.184 | 197.181 | 180.975 | 149.187 | 162.771 | 185.799 | 174.556 | 185.559 |
| Profit net | 4.657 | -16.283 | 14.827 | 2.845 | 2.811 | -11.340 | -2.724 | 24.605 | 28.701 | 35.924 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 39.941 | 41.117 | 42.293 | 42.931 | 43.569 | 44.154 | 45.327 | 46.853 | 48.817 | 50.817 |
| Active circulante | 33.441 | 23.482 | 18.907 | 46.352 | 13.387 | 21.156 | 15.698 | 31.962 | 28.095 | 19.669 |
| Stocuri | 13.470 | 9.099 | 12.853 | 34.906 | 4.236 | 6.017 | 7.642 | 6.277 | 13.674 | 8.046 |
| Creanțe | 15 | 1.387 | 91 | 1.697 | 699 | 969 | 723 | 285 | 1.682 | 5.663 |
| Datorii | 53.077 | 48.951 | 29.269 | 72.179 | 42.698 | 53.863 | 38.238 | 53.304 | 76.006 | 98.281 |
| Capitaluri proprii | 20.305 | 15.648 | 31.931 | 17.104 | 14.258 | 11.447 | 22.787 | 25.511 | 906 | -27.795 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 63% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PAN ALIN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PAN ALIN SRL în 2025 a fost de 263.944 lei, în creștere cu 17% față de 2024.
În 2025, PAN ALIN SRL a înregistrat un profit net de 4.657 lei.
Activitatea principală a PAN ALIN SRL este Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie (CAEN 1071).
PAN ALIN SRL are sediul social la adresa Pieții Nr. 113B, Sat Glod, Comuna Gâlgău, Jud. Sălaj.
Da. PAN ALIN SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PAN ALIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].