Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PAL GY SRL (CUI 6619694) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Oșorhei, județul Bihor, înființată în 1994. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 341.454 lei (+7,6% față de 2023) și un profit net de 208.103 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 9.371 lei |
| 2015 | 65.325 lei |
| 2016 | 272.697 lei |
| 2017 | 246.663 lei |
| 2019 | 271.735 lei |
| 2020 | 316.911 lei |
| 2021 | 333.033 lei |
| 2022 | 317.396 lei |
| 2023 | 317.425 lei |
| 2024 | 341.454 lei |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 341.454 | 317.425 | 317.396 | 333.033 | 316.911 | 271.735 | 246.663 | 272.697 | 65.325 | 9.371 |
| Profit net | 208.103 | 109.722 | 250.367 | 118.854 | 194.486 | 995.634 | 150.134 | 152.816 | 58.481 | -29.865 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 0 | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 1.128.476 | 1.166.060 | 1.296.833 | 1.316.695 | 1.431.310 | 1.460.390 | 1.500.490 | 1.619.300 | 1.282.755 | 1.296.989 |
| Active circulante | 1.196.771 | 922.535 | 1.443.197 | 1.171.472 | 1.014.093 | 1.898.044 | 828.905 | 605.041 | 541.527 | 354.377 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 169.950 | 169.950 | 169.950 | 169.950 | 169.950 |
| Creanțe | 613.066 | 579.209 | 1.178.887 | 695.428 | 706.434 | 611.711 | 413.908 | 90.338 | 147.018 | 8.778 |
| Datorii | 352.502 | 310.811 | 209.688 | 208.192 | 244.282 | 421.256 | 404.589 | 389.919 | 178.058 | 77.177 |
| Capitaluri proprii | 1.912.167 | 1.717.206 | 2.469.764 | 2.219.397 | 2.140.543 | 2.901.600 | 1.889.228 | 1.799.041 | 1.646.224 | 1.574.189 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 60,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,40 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PAL GY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PAL GY SRL în 2024 a fost de 341.454 lei, în creștere cu 7,6% față de 2023.
În 2024, PAL GY SRL a înregistrat un profit net de 208.103 lei.
Activitatea principală a PAL GY SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).
PAL GY SRL are sediul social la adresa Str. 8 Nr. 12, Sat Oșorhei Com. Oșorhei, Jud. Bihor.
Da. PAL GY SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. PAL GY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].