Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PAK-RACING SRL (CUI 24665443) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Dobrușa, Comuna Ștefănești, județul Vâlcea, înființată în 2008. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 264.297 lei (+165% față de 2021) și un profit net de 242.690 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 19.367 lei |
| 2017 | 233 lei |
| 2018 | 0 lei |
| 2019 | 2.067 lei |
| 2020 | 0 lei |
| 2021 | 99.902 lei |
| 2022 | 264.297 lei |
| 2023 | 0 lei |
| 2024 | 0 lei |
| 2025 | 0 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 | 0 | 0 | 264.297 | 99.902 | 0 | 2.067 | 0 | 233 | 19.367 |
| Profit net | 0 | 0 | 0 | 242.690 | 95.206 | 0 | 2.005 | 0 | 226 | 14.536 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | - | 0 | - | 0 | - |
| Active imobilizate | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | 3.400 | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 379.538 | 379.538 | 379.538 | 381.716 | 138.514 | 45.041 | 45.055 | 43.036 | 43.044 | 42.810 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 21.266 | 21.266 | 21.266 | 21.266 | - | 0 | 467 | 22.900 | 22.900 | 22.900 |
| Datorii | 0 | 0 | 0 | 2.178 | 1.667 | 0 | 14 | 0 | 8 | 0 |
| Capitaluri proprii | 382.938 | 382.938 | 382.938 | 382.938 | 140.247 | 45.041 | 45.041 | 43.036 | 43.036 | 42.810 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PAK-RACING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a PAK-RACING SRL în 2022 a fost de 264.297 lei, în creștere cu 165% față de 2021.
În 2022, PAK-RACING SRL a înregistrat un profit net de 242.690 lei.
Activitatea principală a PAK-RACING SRL este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).
PAK-RACING SRL are sediul social la adresa Sat Dobrușa, Comuna Ștefănești, Jud. Vâlcea.
Nu. PAK-RACING SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PAK-RACING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].