Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
PAINTBALL MURES SRL (CUI 36408451) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Ivănești, Comuna Livezeni, județul Mureș, înființată în 2016. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 1.405 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 4.696 lei |
| 2017 | 20.598 lei |
| 2018 | 26.331 lei |
| 2019 | 18.725 lei |
| 2020 | 2.275 lei |
| 2021 | 1.270 lei |
| 2022 | 1.900 lei |
| 2023 | 1.470 lei |
| 2024 | - |
| 2025 | - |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | - | 1.470 | 1.900 | 1.270 | 2.275 | 18.725 | 26.331 | 20.598 | 4.696 |
| Profit net | -1.405 | -2.344 | -1.009 | -1.195 | -3.104 | -431 | 7.622 | 11.418 | 2.542 | -2.083 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | 343 |
| Active circulante | 17.741 | 19.149 | 21.659 | 21.991 | 23.188 | 25.417 | 25.611 | 13.403 | 3.914 | 3.244 |
| Stocuri | 1.911 | 1.911 | 1.911 | 2.419 | 2.926 | 3.424 | 3.939 | 1.180 | 596 | 3.158 |
| Creanțe | - | - | - | 2 | - | - | - | - | - | - |
| Datorii | 7.530 | 7.533 | 7.699 | 7.022 | 7.024 | 6.149 | 5.912 | 1.326 | 3.255 | 5.470 |
| Capitaluri proprii | 10.211 | 11.616 | 13.960 | 14.969 | 16.164 | 19.268 | 19.699 | 12.077 | 659 | -1.883 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,36 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. PAINTBALL MURES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
În 2025, PAINTBALL MURES SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.405 lei.
Activitatea principală a PAINTBALL MURES SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
PAINTBALL MURES SRL are sediul social la adresa IVĂNEȘTI Nr. 75, Sat Ivănești, Comuna Livezeni, Jud. Mureș, 547368.
Nu. PAINTBALL MURES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. PAINTBALL MURES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].