PAGRIGI SRL Radiată SRL

Înființată 05.11.2010
Str. POET GRIGORE ALEXANDRESCU Nr. 1, Bl. A5, Ap. 16, Municipiul Brăila, Jud. Brăila, 810296 7112, Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Prezentare

Pe scurt

PAGRIGI SRL (CUI 27677663) a fost o societate cu răspundere limitată din Brăila, înființată în 2010 și radiată în 2014. Activitatea principală era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Ultimul bilanț, din 2013, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 25.781 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2013
0lei
−100,0%, față de 2012
Profit net 2013
−25,8 miilei
−19,7%, față de 2012
Angajați 2013
0
Marjă netă
-
Capital social
172 miilei
Vechime
15ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2010-2013
Cifra de afaceri
AnValoare
20104.000 lei
201124.000 lei
20125.000 lei
20130 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2013201220112010
Cifra de afaceri05.00024.0004.000
Profit net-25.781-21.5422.755-3.338
Număr mediu de angajați000-
Active imobilizate126.400148.500159.300170.100
Active circulante1.4941.37515.5875.360
Stocuri4024020-
Creanțe91991015.2474.960
Datorii3.80003.4706.798
Capitaluri proprii124.094149.875171.417168.662
Ultimul bilanț: 2013. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2013

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,39 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 39% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
3% Față de anul anterior: în creștere

3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 22.10.2014

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
27677663
Nr. Reg. Com.
J09/572/2010
EUID
ROONRC.J09/572/2010
Cod CAEN principal
7112, Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
5 noiembrie 2010
Vechime
15 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
172 mii lei (bilanț 2013)
Adresă sediu
Str. POET GRIGORE ALEXANDRESCU Nr. 1, Bl. A5, Ap. 16, Municipiul Brăila, Jud. Brăila, 810296
Domiciliu fiscal
Str. Poet Grigore Alexandrescu Nr. 1, Mun. Brăila, Jud. Brăila, 810296

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • D••• •• MA•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2019
  1. Stări încheiate la ONRC Dizolvare; Întrerupere temporară de activitate. ONRC
2014
  1. Stări noi la ONRC Dizolvare; Lichidare. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  3. Reactivată ca contribuabil de ANAF ANAF
  4. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2013
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2011
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2010
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Brăila cu nr. J9/572/2010. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre PAGRIGI SRL

Este PAGRIGI SRL activă?

Nu. PAGRIGI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Ce profit a avut PAGRIGI SRL în 2013?

În 2013, PAGRIGI SRL a înregistrat o pierdere netă de 25.781 lei.

Ce activitate avea PAGRIGI SRL?

Activitatea principală a PAGRIGI SRL era Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde avea sediul PAGRIGI SRL?

PAGRIGI SRL avea sediul social la adresa Str. POET GRIGORE ALEXANDRESCU Nr. 1, Bl. A5, Ap. 16, Municipiul Brăila, Jud. Brăila, 810296.

PAGRIGI SRL are datorii la ANAF?

Nu. PAGRIGI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PAGRIGI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].