PACK & OFFICE WIZARD SRL
B-dul ION MIHALACHE Nr. 49, Municipiul Câmpulung, Jud. Argeş, 115100
CAEN 4690: Comerț cu ridicata nespecializat
- CUI
- 26419917
- Reg. Com.
- J03/57/2010
- Înființată
- 20 ianuarie 2010
- Vechime
- 16 ani, 9 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 22.11.2010
Rezumat
Pe scurt
PACK & OFFICE WIZARD SRL (CUI 26419917) a fost o societate cu răspundere limitată din Câmpulung, județul Argeș, înființată în 2010 și radiată în 2010. Activitatea principală era Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 26419917
- Nr. Reg. Com.
- J03/57/2010
- EUID
- ROONRC.J03/57/2010
- Cod CAEN principal
- 4690 - Comerț cu ridicata nespecializat
- Data înființării
- 20 ianuarie 2010
- Vechime
- 16 ani, 9 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- B-dul ION MIHALACHE Nr. 49, Municipiul Câmpulung, Jud. Argeş, 115100
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- IRI••• IO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2010
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/57/2010.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre PACK & OFFICE WIZARD SRL
Este PACK & OFFICE WIZARD SRL activă?
Nu. PACK & OFFICE WIZARD SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2010.
Ce activitate avea PACK & OFFICE WIZARD SRL?
Activitatea principală a PACK & OFFICE WIZARD SRL era Comerț cu ridicata nespecializat (CAEN 4690).
Unde avea sediul PACK & OFFICE WIZARD SRL?
PACK & OFFICE WIZARD SRL avea sediul social la adresa B-dul ION MIHALACHE Nr. 49, Municipiul Câmpulung, Jud. Argeș, 115100.
PACK & OFFICE WIZARD SRL are datorii la ANAF?
Nu. PACK & OFFICE WIZARD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre PACK & OFFICE WIZARD SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].