ActivăSRL

PABES DEI S.R.L.

Str. Frunzişului Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400664

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
46745500
Reg. Com.
J12/5483/2022
Înființată
30 august 2022
Vechime
4 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
86 mii lei
Profit net 2025
27 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.08.2022

Rezumat

Pe scurt

PABES DEI S.R.L. (CUI 46745500) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2022. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 85.969 lei (-21% față de 2024) și un profit net de 27.042 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46745500
Nr. Reg. Com.
J12/5483/2022
EUID
ROONRC.J12/5483/2022
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
30 august 2022
Vechime
4 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Frunzişului Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400664

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • C••• DI••• GABRI•••
  • CRIS••• ••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-21,4% față de 2024

85.969 RON

2024: 109.397 RON

050k100k150k2022202320242025Anul 2022: 0 RONAnul 2023: 84.012 RONAnul 2024: 109.397 RONAnul 2025: 85.969 RON

Profit net 2025

-16,3% față de 2024

27.042 RON

2024: 32.295 RON

-10k010k20k30k40k2022202320242025Anul 2022: -521 RONAnul 2023: 8.829 RONAnul 2024: 32.295 RONAnul 2025: 27.042 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    32 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    84 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -521 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
31%Față de anul anterior: în creștere
202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 31,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
778,48Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 778,48 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,1%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

0,1% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2022

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/5483/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre PABES DEI S.R.L.

Este PABES DEI S.R.L. activă?

Da. PABES DEI S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a PABES DEI S.R.L.?

Cifra de afaceri a PABES DEI S.R.L. în 2025 a fost de 85.969 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut PABES DEI S.R.L. în 2025?

În 2025, PABES DEI S.R.L. a înregistrat un profit net de 27.042 lei.

Ce activitate are PABES DEI S.R.L.?

Activitatea principală a PABES DEI S.R.L. este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul PABES DEI S.R.L.?

PABES DEI S.R.L. are sediul social la adresa Str. Frunzișului Nr. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400664.

PABES DEI S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. PABES DEI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

PABES DEI S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. PABES DEI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre PABES DEI S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].