ActivăSRL

P&V PERINN S.R.L.

Str. Războieni Nr. 25, Mun. Arad, Jud. Arad, 310188

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
4721484
Reg. Com.
J02/1190/1993
Înființată
16 septembrie 1993
Vechime
33 de ani
Cifra de afaceri 2025
2 mii lei
Profit net 2025
-2 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.10.1993

Rezumat

Pe scurt

P&V PERINN S.R.L. (CUI 4721484) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 1993. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.500 lei (-6,3% față de 2024) și o pierdere netă de 1.980 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
4721484
Nr. Reg. Com.
J02/1190/1993
EUID
ROONRC.J02/1190/1993
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
16 septembrie 1993
Vechime
33 de ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Războieni Nr. 25, Mun. Arad, Jud. Arad, 310188

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FI••• PE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-6,3% față de 2024

1.500 RON

2024: 1.600 RON

02k4k6k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.025 RONAnul 2017: 4.083 RONAnul 2018: 3.030 RONAnul 2019: 2.750 RONAnul 2020: 1.600 RONAnul 2021: 900 RONAnul 2022: 2.200 RONAnul 2023: 1.200 RONAnul 2024: 1.600 RONAnul 2025: 1.500 RON

Profit net 2025

-90,8% față de 2024

-1.980 RON

2024: -1.038 RON

-2k-1k01k2k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.626 RONAnul 2017: -704 RONAnul 2018: 608 RONAnul 2019: 1.522 RONAnul 2020: 846 RONAnul 2021: -10 RONAnul 2022: 1.988 RONAnul 2023: 41 RONAnul 2024: -1.038 RONAnul 2025: -1.980 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    41 lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    900 lei
    Profit net
    -10 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    846 lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    608 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    -704 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-132%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 132 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
75,42Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 75,42 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

1,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1999

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/1190/1993, sub denumirea P&V PERINN SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre P&V PERINN S.R.L.

Este P&V PERINN S.R.L. activă?

Da. P&V PERINN S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a P&V PERINN S.R.L.?

Cifra de afaceri a P&V PERINN S.R.L. în 2025 a fost de 1.500 lei, în scădere cu 6,3% față de 2024.

Ce profit a avut P&V PERINN S.R.L. în 2025?

În 2025, P&V PERINN S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1.980 lei.

Ce activitate are P&V PERINN S.R.L.?

Activitatea principală a P&V PERINN S.R.L. este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul P&V PERINN S.R.L.?

P&V PERINN S.R.L. are sediul social la adresa Str. Războieni Nr. 25, Mun. Arad, Jud. Arad, 310188.

P&V PERINN S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. P&V PERINN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

P&V PERINN S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. P&V PERINN S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre P&V PERINN S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].