ActivăSRL

OVIRAN TAXI SRL

Str. Horea Nr. 67-73, Ap. 103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400202

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
29636643
Reg. Com.
J12/231/2012
Înființată
8 februarie 2012
Vechime
14 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
29 mii lei
Profit net 2025
198 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.02.2012

Rezumat

Pe scurt

OVIRAN TAXI SRL (CUI 29636643) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2012. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 28.828 lei (+18% față de 2024) și un profit net de 198 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29636643
Nr. Reg. Com.
J12/231/2012
EUID
ROONRC.J12/231/2012
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
8 februarie 2012
Vechime
14 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Horea Nr. 67-73, Ap. 103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400202

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CO••• IO••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+17,7% față de 2024

28.828 RON

2024: 24.491 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 130.206 RONAnul 2017: 110.109 RONAnul 2018: 69.388 RONAnul 2019: 67.554 RONAnul 2020: 25.252 RONAnul 2021: 23.525 RONAnul 2022: 41.148 RONAnul 2023: 22.046 RONAnul 2024: 24.491 RONAnul 2025: 28.828 RON

Profit net 2025

+108,0% față de 2024

198 RON

2024: -2.490 RON

-25k025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 87.149 RONAnul 2017: 70.997 RONAnul 2018: 43.716 RONAnul 2019: 37.186 RONAnul 2020: 4.338 RONAnul 2021: 4.036 RONAnul 2022: 14.996 RONAnul 2023: -120 RONAnul 2024: -2.490 RONAnul 2025: 198 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    198 lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -120 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    68 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    87 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,7%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
19.130,11Față de anul anterior: în creștere
20222025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 19.130,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/231/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre OVIRAN TAXI SRL

Este OVIRAN TAXI SRL activă?

Da. OVIRAN TAXI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a OVIRAN TAXI SRL?

Cifra de afaceri a OVIRAN TAXI SRL în 2025 a fost de 28.828 lei, în creștere cu 18% față de 2024.

Ce profit a avut OVIRAN TAXI SRL în 2025?

În 2025, OVIRAN TAXI SRL a înregistrat un profit net de 198 lei.

Ce activitate are OVIRAN TAXI SRL?

Activitatea principală a OVIRAN TAXI SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul OVIRAN TAXI SRL?

OVIRAN TAXI SRL are sediul social la adresa Str. Horea Nr. 67-73, Ap. 103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400202.

OVIRAN TAXI SRL este plătitoare de TVA?

Nu. OVIRAN TAXI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

OVIRAN TAXI SRL are datorii la ANAF?

Nu. OVIRAN TAXI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OVIRAN TAXI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].