ActivăSRL

OVIMARYCAB SRL

Str. Trotuşului Nr. 3, Ap. 48, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400621

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
33936932
Reg. Com.
J12/4/2015
Înființată
5 ianuarie 2015
Vechime
11 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
15 mii lei
Profit net 2025
-50 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.01.2015

Rezumat

Pe scurt

OVIMARYCAB SRL (CUI 33936932) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15.106 lei (-76% față de 2024) și o pierdere netă de 50.102 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33936932
Nr. Reg. Com.
J12/4/2015
EUID
ROONRC.J12/4/2015
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
5 ianuarie 2015
Vechime
11 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Trotuşului Nr. 3, Ap. 48, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400621

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • T••• ROB••• IST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-75,9% față de 2024

15.106 RON

2024: 62.669 RON

020k40k60k80k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 25.801 RONAnul 2016: 47.099 RONAnul 2017: 45.927 RONAnul 2019: 44.084 RONAnul 2020: 31.945 RONAnul 2021: 47.712 RONAnul 2022: 60.975 RONAnul 2023: 64.178 RONAnul 2024: 62.669 RONAnul 2025: 15.106 RON

Profit net 2025

-596,1% față de 2024

-50.102 RON

2024: -7.198 RON

-60k-40k-20k020k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 6.439 RONAnul 2017: 15.857 RONAnul 2019: 16.864 RONAnul 2020: -3.638 RONAnul 2021: 1.452 RONAnul 2022: 6.742 RONAnul 2023: 6.441 RONAnul 2024: -7.198 RONAnul 2025: -50.102 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    63 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    61 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-332%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 331,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,07Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 7,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.367%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

1.367% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/4/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre OVIMARYCAB SRL

Este OVIMARYCAB SRL activă?

Da. OVIMARYCAB SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a OVIMARYCAB SRL?

Cifra de afaceri a OVIMARYCAB SRL în 2025 a fost de 15.106 lei, în scădere cu 76% față de 2024.

Ce profit a avut OVIMARYCAB SRL în 2025?

În 2025, OVIMARYCAB SRL a înregistrat o pierdere netă de 50.102 lei.

Ce activitate are OVIMARYCAB SRL?

Activitatea principală a OVIMARYCAB SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul OVIMARYCAB SRL?

OVIMARYCAB SRL are sediul social la adresa Str. Trotușului Nr. 3, Ap. 48, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400621.

OVIMARYCAB SRL este plătitoare de TVA?

Nu. OVIMARYCAB SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

OVIMARYCAB SRL are datorii la ANAF?

Nu. OVIMARYCAB SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OVIMARYCAB SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].