Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
OVILAR PRODCOM SRL (CUI 5055503) este o societate cu răspundere limitată activă din Caransebeș, județul Caraș-Severin, înființată în 1994. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 72.272 lei (+2,7% față de 2024) și un profit net de 26.910 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 508.405 lei |
| 2017 | 243.076 lei |
| 2018 | 128.736 lei |
| 2019 | 108.845 lei |
| 2020 | 13.067 lei |
| 2021 | 50.253 lei |
| 2022 | 61.078 lei |
| 2023 | 66.666 lei |
| 2024 | 70.398 lei |
| 2025 | 72.272 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 72.272 | 70.398 | 66.666 | 61.078 | 50.253 | 13.067 | 108.845 | 128.736 | 243.076 | 508.405 |
| Profit net | 26.910 | 9.729 | 431 | 19.088 | 34.969 | -8.013 | 8.314 | -7.500 | 392.986 | 40.340 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 1 | - | 0 | 0 | 1 | 2 | - | 8 |
| Active imobilizate | 97.659 | 101.498 | 105.338 | 105.311 | 99.192 | 106.559 | 113.926 | 123.093 | 133.334 | 234.174 |
| Active circulante | 349.561 | 339.971 | 328.244 | 418.863 | 406.347 | 364.424 | 366.618 | 456.650 | 469.529 | 25.311 |
| Stocuri | 440 | 0 | - | - | 0 | 0 | 676 | 1.266 | 1.528 | 14.057 |
| Creanțe | 305.329 | 67.361 | 58.361 | 161.703 | 9.500 | 9.500 | 0 | 2.876 | 775 | 1.590 |
| Datorii | 278.634 | 10.793 | 2.635 | 18.659 | 15.110 | 15.523 | 17.070 | 124.584 | 140.204 | 189.812 |
| Capitaluri proprii | 168.586 | 430.676 | 430.947 | 505.515 | 490.429 | 455.460 | 463.474 | 455.159 | 462.659 | 69.673 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,25 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
62% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. OVILAR PRODCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a OVILAR PRODCOM SRL în 2025 a fost de 72.272 lei, în creștere cu 2,7% față de 2024.
În 2025, OVILAR PRODCOM SRL a înregistrat un profit net de 26.910 lei.
Activitatea principală a OVILAR PRODCOM SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
OVILAR PRODCOM SRL are sediul social la adresa 1 DECEMBRIE 1918, Et. PARTER, SPATIU COMERCIAL NR 6, Municipiul Caransebeș, Jud. Caraș-Severin, 325400.
Nu. OVILAR PRODCOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. OVILAR PRODCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].