OVI PROGRES SRL Funcțiune SRL

Înființată 25.11.2009
Sat Liebling, Comuna Liebling, Jud. Timiş, 0307245 0111, Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase

Prezentare

Pe scurt

OVI PROGRES SRL (CUI 26260209) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Liebling, Comuna Liebling, județul Timiș, înființată în 2009. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).

În 2017 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 26 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2024
0lei
Profit net 2024
0lei
Angajați 2024
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
16ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2012-2024
Cifra de afaceri
AnValoare
201233.250 lei
201360.843 lei
201462.745 lei
201529.347 lei
2016-
2017-
2019-
2020-
2021-
20240 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2024202120202019201720162015201420132012
Cifra de afaceri0-----29.34762.74560.84333.250
Profit net0000-26-64-16.0753.769-15.716
Număr mediu de angajați0---------
Active imobilizate2.3542.3542.3542.3542.3542.3542.3542.35436.22136.221
Active circulante43.93943.93943.93943.93943.93943.96544.02196.95262.70824.537
Stocuri0------6.35312.170-
Creanțe44.00044.00044.00044.00044.00043.99543.99126.90737.74524.141
Datorii50.22650.22650.22650.22650.22650.22650.21896.020111.22078.818
Capitaluri proprii-3.933-3.933-3.933-3.933-3.933-3.907-3.8433.286-7.291-11.060
Ultimul bilanț: 2024. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2024

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,87 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
108% Față de anul anterior: stabil

108% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 25.11.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
26260209
Nr. Reg. Com.
J35/2303/2009
EUID
ROONRC.J35/2303/2009
Cod CAEN principal
0111, Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase
Data înființării
25 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2024)
Adresă sediu
Sat Liebling, Comuna Liebling, Jud. Timiş, 0307245
Domiciliu fiscal
Sat Liebling Com. Liebling, Jud. Timiş, 307245

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0766••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • GA••• IO•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  2. Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009 ONRC
2014
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2009
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2303/2009. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre OVI PROGRES SRL

Este OVI PROGRES SRL activă?

Da. OVI PROGRES SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut OVI PROGRES SRL în 2017?

În 2017, OVI PROGRES SRL a înregistrat o pierdere netă de 26 lei.

Ce activitate are OVI PROGRES SRL?

Activitatea principală a OVI PROGRES SRL este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).

Unde are sediul OVI PROGRES SRL?

OVI PROGRES SRL are sediul social la adresa Sat Liebling, Comuna Liebling, Jud. Timiș, 0307245.

OVI PROGRES SRL este plătitoare de TVA?

Nu. OVI PROGRES SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

OVI PROGRES SRL are datorii la ANAF?

Nu. OVI PROGRES SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OVI PROGRES SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].