Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
OSVADENT SRL (CUI 17282119) este o societate cu răspundere limitată activă din Oradea, județul Bihor, înființată în 2005. Activitatea principală este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 536.061 lei (-2,8% față de 2024) și un profit net de 84.502 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2015 | 176.065 lei |
| 2016 | 269.467 lei |
| 2017 | 385.860 lei |
| 2019 | 373.900 lei |
| 2020 | 320.668 lei |
| 2021 | 509.556 lei |
| 2022 | 538.360 lei |
| 2023 | 529.110 lei |
| 2024 | 551.615 lei |
| 2025 | 536.061 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 536.061 | 551.615 | 529.110 | 538.360 | 509.556 | 320.668 | 373.900 | 385.860 | 269.467 | 176.065 |
| Profit net | 84.502 | 88.054 | 43.496 | 104.586 | 135.445 | 9.512 | 29.485 | 101.378 | 89.011 | 4 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | - |
| Active imobilizate | 161.290 | 183.294 | 221.146 | 175.628 | 113.068 | 107.984 | 105.905 | 62.804 | 65.316 | 52.684 |
| Active circulante | 155.311 | 160.530 | 56.864 | 162.216 | 129.166 | 38.222 | 36.091 | 192.432 | 143.076 | 61.289 |
| Stocuri | 0 | 0 | 0 | 17.000 | 3 | 3 | 3 | 9.436 | 3 | - |
| Creanțe | 143.694 | 155.980 | 35.809 | 133.706 | 36.152 | 36.310 | 35.231 | 33.941 | 18 | 76 |
| Datorii | 231.899 | 224.130 | 226.805 | 233.058 | 14.725 | 54.142 | 59.444 | 13.683 | 8.217 | 2.791 |
| Capitaluri proprii | 84.702 | 119.694 | 51.205 | 104.786 | 227.509 | 92.064 | 82.552 | 241.553 | 200.175 | 111.182 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 67% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
73% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. OSVADENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a OSVADENT SRL în 2025 a fost de 536.061 lei, în scădere cu 2,8% față de 2024.
În 2025, OSVADENT SRL a înregistrat un profit net de 84.502 lei.
Activitatea principală a OSVADENT SRL este Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).
OSVADENT SRL are sediul social la adresa Str. Evreilor Deportați Nr. 54, Ap. 1/a, Mun. Oradea, Jud. Bihor, 410078.
Nu. OSVADENT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. OSVADENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].