OSANUL COM SRL
ORAS NEGRESTI OAS Nr. 219, Loc. Tur, Oraş Negreşti-Oaş, Jud. Satu Mare, 3919
CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 16749020
- Reg. Com.
- J30/987/2004
- Înființată
- 10 septembrie 2004
- Vechime
- 22 de ani, 1 lună
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 01.02.2016
Rezumat
Pe scurt
OSANUL COM SRL (CUI 16749020) a fost o societate cu răspundere limitată din Loc. Tur, Oraș Negrești-Oaș, județul Satu Mare, înființată în 2004 și radiată în 2016. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 16749020
- Nr. Reg. Com.
- J30/987/2004
- EUID
- ROONRC.J30/987/2004
- Cod CAEN principal
- 5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 10 septembrie 2004
- Vechime
- 22 de ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- ORAS NEGRESTI OAS Nr. 219, Loc. Tur, Oraş Negreşti-Oaş, Jud. Satu Mare, 3919
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (3)
- COM••• •• 2••• S.P.R•••
- F••• REPREZENT•••
- GHIR••• ANISO••• RAM•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2019
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2006, 2007, 2008, 2009
- 2016
Radierea din Registrul Comerțului
- 2004
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Satu Mare cu nr. J30/987/2004.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre OSANUL COM SRL
Este OSANUL COM SRL activă?
Nu. OSANUL COM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.
Ce activitate avea OSANUL COM SRL?
Activitatea principală a OSANUL COM SRL era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).
Unde avea sediul OSANUL COM SRL?
OSANUL COM SRL avea sediul social la adresa ORAS NEGRESTI OAS Nr. 219, Loc. Tur, Oraș Negrești-Oaș, Jud. Satu Mare, 3919.
OSANUL COM SRL are datorii la ANAF?
Nu. OSANUL COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre OSANUL COM SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].