ActivăSRL

ORMICONSTRUCT SRL

Str. Câmpului Nr. 92, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400656

CAEN 4399: Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

CUI
21307319
Reg. Com.
J12/1153/2007
Înființată
8 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
428 mii lei
Profit net 2025
31 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 23.10.2012

Rezumat

Pe scurt

ORMICONSTRUCT SRL (CUI 21307319) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 428.270 lei (+125% față de 2024) și un profit net de 31.051 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21307319
Nr. Reg. Com.
J12/1153/2007
EUID
ROONRC.J12/1153/2007
Cod CAEN principal
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
8 martie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Câmpului Nr. 92, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400656

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ORMENI••• ••• ROX••• PA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+125,4% față de 2024

428.270 RON

2024: 190.012 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 177.040 RONAnul 2017: 170.269 RONAnul 2018: 212.833 RONAnul 2019: 311.136 RONAnul 2020: 484.317 RONAnul 2021: 176.262 RONAnul 2022: 211.590 RONAnul 2023: 426.168 RONAnul 2024: 190.012 RONAnul 2025: 428.270 RON

Profit net 2025

+146,8% față de 2024

31.051 RON

2024: -66.347 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -36.315 RONAnul 2017: 10.459 RONAnul 2018: 12.965 RONAnul 2019: -47.390 RONAnul 2020: 64.016 RONAnul 2021: -76.468 RONAnul 2022: -95.869 RONAnul 2023: 37.076 RONAnul 2024: -66.347 RONAnul 2025: 31.051 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    428 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    -66 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    426 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    212 mii lei
    Profit net
    -96 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    176 mii lei
    Profit net
    -76 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    484 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    311 mii lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    213 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    177 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,37Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 37% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
146%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

146% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/1153/2007.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ORMICONSTRUCT SRL

Este ORMICONSTRUCT SRL activă?

Da. ORMICONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ORMICONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a ORMICONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 428.270 lei, în creștere cu 125% față de 2024.

Ce profit a avut ORMICONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, ORMICONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 31.051 lei.

Ce activitate are ORMICONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a ORMICONSTRUCT SRL este Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde are sediul ORMICONSTRUCT SRL?

ORMICONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Câmpului Nr. 92, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400656.

ORMICONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. ORMICONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ORMICONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ORMICONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ORMICONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].