RadiatăSRL

ORIENT 92 SRL

Str. GEORGE COSBUC Nr. 24, Ap. 6, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200

CUI
2481717
Reg. Com.
J17/2616/1992
Înființată
30 noiembrie 1992
Vechime
33 de ani, 10 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.04.2006

Rezumat

Pe scurt

ORIENT 92 SRL (CUI 2481717) a fost o societate cu răspundere limitată din Galați, înființată în 1992 și radiată în 2006.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2481717
Nr. Reg. Com.
J17/2616/1992
EUID
ROONRC.J17/2616/1992
Data înființării
30 noiembrie 1992
Vechime
33 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. GEORGE COSBUC Nr. 24, Ap. 6, Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, 6200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • POP••• ZO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

  2. 2006

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/2616/1992.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ORIENT 92 SRL

Este ORIENT 92 SRL activă?

Nu. ORIENT 92 SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.

Unde avea sediul ORIENT 92 SRL?

ORIENT 92 SRL avea sediul social la adresa Str. GEORGE COSBUC Nr. 24, Ap. 6, Municipiul Galați, Jud. Galați, 6200.

ORIENT 92 SRL are datorii la ANAF?

Nu. ORIENT 92 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ORIENT 92 SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].