ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL
Sat Mozăceni, Comuna Mozăceni, Jud. Argeş, 117515
CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 34864427
- Reg. Com.
- J2015001076039
- Înființată
- 7 august 2015
- Vechime
- 11 ani, 2 luni
- Cifra de afaceri 2025
- 1,4 mil. lei
- Profit net 2025
- -479 lei
- Angajați 2025
- 3
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Înscrisă în RO e-Factura
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.08.2015
Rezumat
Pe scurt
ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL (CUI 34864427) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Mozăceni, Comuna Mozăceni, județul Argeș, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,37 mil. lei (-1,1% față de 2024) și o pierdere netă de 479 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 34864427
- Nr. Reg. Com.
- J2015001076039
- EUID
- ROONRC.J2015001076039
- Cod CAEN principal
- 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 7 august 2015
- Vechime
- 11 ani, 2 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Sat Mozăceni, Comuna Mozăceni, Jud. Argeş, 117515
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- VOC••• MAGDAL•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
-1,1% față de 20241.368.651 RON
2024: 1.384.330 RON
Profit net 2025
-103,7% față de 2024-479 RON
2024: 12.882 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 1,4 mil. lei
- Profit net
- -479 lei
- Angajați
- 3
2024
- Cifra de afaceri
- 1,4 mil. lei
- Profit net
- 13 mii lei
- Angajați
- 3
2023
- Cifra de afaceri
- 1,5 mil. lei
- Profit net
- 23 mii lei
- Angajați
- 3
2022
- Cifra de afaceri
- 1,5 mil. lei
- Profit net
- 53 mii lei
- Angajați
- 3
2021
- Cifra de afaceri
- 1,4 mil. lei
- Profit net
- 69 mii lei
- Angajați
- 3
2020
- Cifra de afaceri
- 1,7 mil. lei
- Profit net
- 149 mii lei
- Angajați
- 3
2019
- Cifra de afaceri
- 1,5 mil. lei
- Profit net
- 135 mii lei
- Angajați
- 3
2018
- Cifra de afaceri
- 1,4 mil. lei
- Profit net
- 136 mii lei
- Angajați
- 3
2017
- Cifra de afaceri
- 909 mii lei
- Profit net
- 54 mii lei
- Angajați
- 3
2016
- Cifra de afaceri
- 716 mii lei
- Profit net
- 60 mii lei
- Angajați
- 2
Analiză
Indicatori financiari 2025
Firma a pierdut 0 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,49 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
66% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Înscrierea în Registrul RO e-Factura
- 2020
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Cel mai mare profit net din istoric
- 2016
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2015
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/1076/2015.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL
Este ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL activă?
Da. ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL?
Cifra de afaceri a ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL în 2025 a fost de 1.368.651 lei (1,37 mil. lei), în scădere cu 1,1% față de 2024.
Ce profit a avut ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL în 2025?
În 2025, ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL a înregistrat o pierdere netă de 479 lei.
Ce activitate are ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL?
Activitatea principală a ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
Unde are sediul ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL?
ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL are sediul social la adresa Sat Mozăceni, Comuna Mozăceni, Jud. Argeș, 117515.
ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL este plătitoare de TVA?
Da. ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL are datorii la ANAF?
Nu. ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ORHIDEEA NEW CONCEPT SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].