ActivăSRL

ORA SERV SRL

Str. Magnoliei Nr. 7, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920074

CAEN 4777: Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor

CUI
7478151
Reg. Com.
J1995000295217
Înființată
16 iunie 1995
Vechime
31 de ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
118 mii lei
Profit net 2025
-17 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.06.1995

Rezumat

Pe scurt

ORA SERV SRL (CUI 7478151) este o societate cu răspundere limitată activă din Slobozia, județul Ialomița, înființată în 1995. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN 4777).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 117.880 lei (-5,8% față de 2024) și o pierdere netă de 17.123 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7478151
Nr. Reg. Com.
J1995000295217
EUID
ROONRC.J1995000295217
Cod CAEN principal
4777 - Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor
Data înființării
16 iunie 1995
Vechime
31 de ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Magnoliei Nr. 7, Mun. Slobozia, Jud. Ialomiţa, 920074

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DINE••• VALE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,8% față de 2024

117.880 RON

2024: 125.117 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 126.597 RONAnul 2017: 127.259 RONAnul 2018: 162.049 RONAnul 2019: 226.163 RONAnul 2020: 202.384 RONAnul 2021: 154.819 RONAnul 2022: 156.621 RONAnul 2023: 135.905 RONAnul 2024: 125.117 RONAnul 2025: 117.880 RON

Profit net 2025

-630,0% față de 2024

-17.123 RON

2024: 3.231 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -4.883 RONAnul 2017: 6.900 RONAnul 2018: 12.306 RONAnul 2019: 29.557 RONAnul 2020: 7.950 RONAnul 2021: -9.821 RONAnul 2022: -13.326 RONAnul 2023: -20.632 RONAnul 2024: 3.231 RONAnul 2025: -17.123 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    118 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    136 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    157 mii lei
    Profit net
    -13 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    202 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    226 mii lei
    Profit net
    30 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-15%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 14,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,48Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,48 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
40%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

40% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 1997

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ialomița cu nr. J21/295/1995.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ORA SERV SRL

Este ORA SERV SRL activă?

Da. ORA SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ORA SERV SRL?

Cifra de afaceri a ORA SERV SRL în 2025 a fost de 117.880 lei, în scădere cu 5,8% față de 2024.

Ce profit a avut ORA SERV SRL în 2025?

În 2025, ORA SERV SRL a înregistrat o pierdere netă de 17.123 lei.

Ce activitate are ORA SERV SRL?

Activitatea principală a ORA SERV SRL este Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor (CAEN 4777).

Unde are sediul ORA SERV SRL?

ORA SERV SRL are sediul social la adresa Str. Magnoliei Nr. 7, Mun. Slobozia, Jud. Ialomița, 920074.

ORA SERV SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ORA SERV SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ORA SERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. ORA SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ORA SERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].