ActivăSRL

OPTIMART PROJECT SRL

SUCEAGU Nr. 201, Sat Suceagu Com. Baciu, Jud. Cluj, 407062

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
27028640
Reg. Com.
J12/920/2010
Înființată
7 iunie 2010
Vechime
16 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
483 mii lei
Profit net 2025
16 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.06.2010

Rezumat

Pe scurt

OPTIMART PROJECT SRL (CUI 27028640) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Suceagu, comuna Baciu, județul Cluj, înființată în 2010. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 482.533 lei (-2,1% față de 2024) și un profit net de 16.194 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
27028640
Nr. Reg. Com.
J12/920/2010
EUID
ROONRC.J12/920/2010
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
7 iunie 2010
Vechime
16 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
SUCEAGU Nr. 201, Sat Suceagu Com. Baciu, Jud. Cluj, 407062

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIK••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-2,1% față de 2024

482.533 RON

2024: 493.019 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 292.334 RONAnul 2017: 561.385 RONAnul 2018: 342.273 RONAnul 2019: 369.914 RONAnul 2020: 431.722 RONAnul 2021: 471.776 RONAnul 2022: 451.022 RONAnul 2023: 444.232 RONAnul 2024: 493.019 RONAnul 2025: 482.533 RON

Profit net 2025

-70,4% față de 2024

16.194 RON

2024: 54.732 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.020 RONAnul 2017: 226.871 RONAnul 2018: 68.673 RONAnul 2019: 112.532 RONAnul 2020: 154.909 RONAnul 2021: 133.768 RONAnul 2022: 100.191 RONAnul 2023: 70.178 RONAnul 2024: 54.732 RONAnul 2025: 16.194 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    483 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    493 mii lei
    Profit net
    55 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    444 mii lei
    Profit net
    70 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    451 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    472 mii lei
    Profit net
    134 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    432 mii lei
    Profit net
    155 mii lei
    Angajați
    4
  • 2019

    Cifra de afaceri
    370 mii lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    342 mii lei
    Profit net
    69 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    561 mii lei
    Profit net
    227 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    292 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,87Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
79%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

79% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2010

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/920/2010.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre OPTIMART PROJECT SRL

Este OPTIMART PROJECT SRL activă?

Da. OPTIMART PROJECT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a OPTIMART PROJECT SRL?

Cifra de afaceri a OPTIMART PROJECT SRL în 2025 a fost de 482.533 lei, în scădere cu 2,1% față de 2024.

Ce profit a avut OPTIMART PROJECT SRL în 2025?

În 2025, OPTIMART PROJECT SRL a înregistrat un profit net de 16.194 lei.

Ce activitate are OPTIMART PROJECT SRL?

Activitatea principală a OPTIMART PROJECT SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul OPTIMART PROJECT SRL?

OPTIMART PROJECT SRL are sediul social la adresa SUCEAGU Nr. 201, Sat Suceagu Com. Baciu, Jud. Cluj, 407062.

OPTIMART PROJECT SRL este plătitoare de TVA?

Da. OPTIMART PROJECT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

OPTIMART PROJECT SRL are datorii la ANAF?

Nu. OPTIMART PROJECT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OPTIMART PROJECT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].