Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
OPTIKCONN REFLEX SRL (CUI 23263901) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2008. Activitatea principală este Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN 8699).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 202.403 lei (+0,1% față de 2024) și un profit net de 18.580 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 135.020 lei |
| 2017 | 133.612 lei |
| 2018 | 147.197 lei |
| 2019 | 162.147 lei |
| 2020 | 142.932 lei |
| 2021 | 166.718 lei |
| 2022 | 159.331 lei |
| 2023 | 209.215 lei |
| 2024 | 202.174 lei |
| 2025 | 202.403 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 202.403 | 202.174 | 209.215 | 159.331 | 166.718 | 142.932 | 162.147 | 147.197 | 133.612 | 135.020 |
| Profit net | 18.580 | 38.476 | 82.571 | 43.755 | 70.189 | 5.949 | 20.294 | -25.626 | -24.558 | 9.198 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 12.929 | 17.937 | - | - | - | 1.010 | 3.029 | - | 1.263 | 3.972 |
| Active circulante | 201.551 | 133.648 | 106.281 | 123.092 | 121.199 | 143.519 | 179.581 | 159.172 | 161.643 | 157.577 |
| Stocuri | 125.606 | 69.869 | 48.453 | 26.274 | 40.882 | 50.866 | 114.700 | 104.818 | 126.723 | 140.062 |
| Creanțe | 64.401 | 59.916 | 53.818 | 86.288 | 77.415 | 75.105 | 62.127 | 45.927 | 23.726 | 16.337 |
| Datorii | 324.491 | 280.176 | 273.348 | 372.730 | 414.592 | 508.110 | 552.140 | 548.996 | 527.104 | 501.189 |
| Capitaluri proprii | -110.011 | -128.591 | -167.067 | -249.638 | -293.393 | -363.581 | -369.530 | -389.824 | -364.198 | -339.640 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 62% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
151% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. OPTIKCONN REFLEX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a OPTIKCONN REFLEX SRL în 2025 a fost de 202.403 lei, în creștere cu 0,1% față de 2024.
În 2025, OPTIKCONN REFLEX SRL a înregistrat un profit net de 18.580 lei.
Activitatea principală a OPTIKCONN REFLEX SRL este Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN 8699).
OPTIKCONN REFLEX SRL are sediul social la adresa Str. Herța Nr. 13, Bl. J2, Sc. A, Et. 4, Ap. 10, București Sectorul 2, Jud. București.
Da. OPTIKCONN REFLEX SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. OPTIKCONN REFLEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].