ActivăSRL

OPHTAMEDICA VISION S.R.L.

Bld. Bucovina Nr. 35, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

CAEN 8622: Activități de asistență medicală specializată

CUI
36768868
Reg. Com.
J2016001438335
Înființată
22 noiembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
545 mii lei
Profit net 2025
309 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.11.2016

Rezumat

Pe scurt

OPHTAMEDICA VISION S.R.L. (CUI 36768868) este o societate cu răspundere limitată activă din Gura Humorului, județul Suceava, înființată în 2016. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 545.026 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 308.787 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36768868
Nr. Reg. Com.
J2016001438335
EUID
ROONRC.J2016001438335
Cod CAEN principal
8622 - Activități de asistență medicală specializată
Data înființării
22 noiembrie 2016
Vechime
9 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Bucovina Nr. 35, Orş. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • POLO••• AL••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+11,8% față de 2024

545.026 RON

2024: 487.462 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 0 RONAnul 2017: 256.921 RONAnul 2018: 377.329 RONAnul 2019: 416.208 RONAnul 2020: 444.103 RONAnul 2021: 529.454 RONAnul 2022: 531.472 RONAnul 2023: 479.999 RONAnul 2024: 487.462 RONAnul 2025: 545.026 RON

Profit net 2025

-2,8% față de 2024

308.787 RON

2024: 317.538 RON

-100k0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -1.280 RONAnul 2017: 163.038 RONAnul 2018: 277.671 RONAnul 2019: 294.891 RONAnul 2020: 341.056 RONAnul 2021: 364.630 RONAnul 2022: 395.066 RONAnul 2023: 337.226 RONAnul 2024: 317.538 RONAnul 2025: 308.787 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    545 mii lei
    Profit net
    309 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    487 mii lei
    Profit net
    318 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    480 mii lei
    Profit net
    337 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    531 mii lei
    Profit net
    395 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    529 mii lei
    Profit net
    365 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    444 mii lei
    Profit net
    341 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    416 mii lei
    Profit net
    295 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    377 mii lei
    Profit net
    278 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    257 mii lei
    Profit net
    163 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
57%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 56,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,38Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,38 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
39%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/1438/2016.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre OPHTAMEDICA VISION S.R.L.

Este OPHTAMEDICA VISION S.R.L. activă?

Da. OPHTAMEDICA VISION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a OPHTAMEDICA VISION S.R.L.?

Cifra de afaceri a OPHTAMEDICA VISION S.R.L. în 2025 a fost de 545.026 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut OPHTAMEDICA VISION S.R.L. în 2025?

În 2025, OPHTAMEDICA VISION S.R.L. a înregistrat un profit net de 308.787 lei.

Ce activitate are OPHTAMEDICA VISION S.R.L.?

Activitatea principală a OPHTAMEDICA VISION S.R.L. este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).

Unde are sediul OPHTAMEDICA VISION S.R.L.?

OPHTAMEDICA VISION S.R.L. are sediul social la adresa Bld. Bucovina Nr. 35, Orș. Gura Humorului, Jud. Suceava, 725300.

OPHTAMEDICA VISION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. OPHTAMEDICA VISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

OPHTAMEDICA VISION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. OPHTAMEDICA VISION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OPHTAMEDICA VISION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].