Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
OPENWAY GRUP SRL (CUI 16285044) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 2004 și radiată în 2016. Activitatea principală era Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN 2223).
Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 26.752 lei (+105% față de 2014) și un profit net de 1 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2008 | 906.202 lei |
| 2009 | 519.157 lei |
| 2010 | 527.496 lei |
| 2011 | 426.443 lei |
| 2012 | 220.809 lei |
| 2013 | 152.648 lei |
| 2014 | 13.054 lei |
| 2015 | 26.752 lei |
| Indicator | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 26.752 | 13.054 | 152.648 | 220.809 | 426.443 | 527.496 | 519.157 | 906.202 |
| Profit net | 1 | 16.183 | -89.291 | -158.811 | -15.666 | -44.026 | -148.697 | 185.660 |
| Număr mediu de angajați | - | 1 | - | - | 3 | 6 | 6 | 5 |
| Active imobilizate | 437.928 | 443.131 | 418.200 | 434.105 | 493.139 | 601.667 | 662.230 | 715.707 |
| Active circulante | 4.787 | 25.969 | 38.199 | 68.377 | 106.774 | 57.694 | 97.520 | 247.438 |
| Stocuri | 0 | 7.407 | 6.397 | 5.302 | 7.186 | 11.038 | 19.198 | 12.980 |
| Creanțe | 4.922 | 4.988 | 5.706 | 48.739 | 30.246 | 127 | 1.755 | 569 |
| Datorii | 589.510 | 589.142 | 594.369 | 549.417 | 488.715 | 533.235 | 588.182 | 642.880 |
| Capitaluri proprii | -146.795 | -120.042 | -136.226 | -46.935 | 111.876 | 127.542 | 171.568 | 320.265 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,8% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
133% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. OPENWAY GRUP SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.
Cifra de afaceri a OPENWAY GRUP SRL în 2015 a fost de 26.752 lei, în creștere cu 105% față de 2014.
În 2015, OPENWAY GRUP SRL a înregistrat un profit net de 1 lei.
Activitatea principală a OPENWAY GRUP SRL era Fabricarea de uși și ferestre din material plastic (CAEN 2223).
OPENWAY GRUP SRL avea sediul social la adresa Str. GURA IALOMITEI Nr. 2, Bl. H28, Sc. B, Et. 3, Ap. 17, București Sectorul 3, Jud. București, 70000.
Nu. OPENWAY GRUP SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].