RadiatăSRL

ONYRALYS SRL

Pojorîta Nr. 22, Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440

CAEN 1623: Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

CUI
26197055
Reg. Com.
J33/875/2009
Înființată
6 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2015
288 mii lei
Profit net 2015
5 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 19.02.2019

Rezumat

Pe scurt

ONYRALYS SRL (CUI 26197055) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Pojorâta, județul Suceava, înființată în 2009 și radiată în 2019. Activitatea principală era Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN 1623).

Ultimul bilanț, din 2015, arată o cifră de afaceri de 288.303 lei (+354% față de 2014) și un profit net de 5 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
26197055
Nr. Reg. Com.
J33/875/2009
EUID
ROONRC.J33/875/2009
Cod CAEN principal
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
Data înființării
6 noiembrie 2009
Vechime
16 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pojorîta Nr. 22, Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ER••• EUSE••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2009 - 2015, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2015

+353,6% față de 2014

288.303 RON

2014: 63.560 RON

0100k200k300k2009201020112012201320142015Anul 2009: 0 RONAnul 2010: 0 RONAnul 2011: 24.685 RONAnul 2012: 70.991 RONAnul 2013: 27.980 RONAnul 2014: 63.560 RONAnul 2015: 288.303 RON

Profit net 2015

-99,2% față de 2014

5 RON

2014: 629 RON

-150k-100k-50k050k2009201020112012201320142015Anul 2009: 0 RONAnul 2010: -22.036 RONAnul 2011: -109.319 RONAnul 2012: 799 RONAnul 2013: 3.757 RONAnul 2014: 629 RONAnul 2015: 5 RON

Evoluție pe ani

  • 2015

    Cifra de afaceri
    288 mii lei
    Profit net
    5 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    629 lei
    Angajați
    3
  • 2013

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    799 lei
    Angajați
    5
  • 2011

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -109 mii lei
    Angajați
    4
  • 2010

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    7
  • 2009

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2015

Marjă netăAtenție
0%Față de anul anterior: în scădere
20112012201320142015

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20112012201320142015

Activele circulante acoperă doar 1% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
653%Față de anul anterior: în creștere
20112012201320142015

653% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2017

    Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2016

    Stare nouă la ONRC: Reorganizare - fuziune prin absorbție

  5. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2009 - 2013)
  1. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2009

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/875/2009.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ONYRALYS SRL

Este ONYRALYS SRL activă?

Nu. ONYRALYS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a ONYRALYS SRL?

Cifra de afaceri a ONYRALYS SRL în 2015 a fost de 288.303 lei, în creștere cu 354% față de 2014.

Ce profit a avut ONYRALYS SRL în 2015?

În 2015, ONYRALYS SRL a înregistrat un profit net de 5 lei.

Ce activitate avea ONYRALYS SRL?

Activitatea principală a ONYRALYS SRL era Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții (CAEN 1623).

Unde avea sediul ONYRALYS SRL?

ONYRALYS SRL avea sediul social la adresa Pojorîta Nr. 22, Sat Pojorâta Com. Pojorâta, Jud. Suceava, 727440.

ONYRALYS SRL are datorii la ANAF?

Nu. ONYRALYS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ONYRALYS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].