ActivăSRL

ONTHEWAY SRL

Bld. Griviţei Nr. 79, Bl. 1A, Sc. B, Ap. 38, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500198

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
37802399
Reg. Com.
J2017001677083
Înființată
21 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
299 mii lei
Profit net 2025
-2 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.06.2017

Rezumat

Pe scurt

ONTHEWAY SRL (CUI 37802399) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2017. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 299.463 lei (-21% față de 2024) și o pierdere netă de 1.618 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37802399
Nr. Reg. Com.
J2017001677083
EUID
ROONRC.J2017001677083
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
21 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Bld. Griviţei Nr. 79, Bl. 1A, Sc. B, Ap. 38, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500198

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • I••• LA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-20,6% față de 2024

299.463 RON

2024: 377.301 RON

0100k200k300k400k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 70.874 RONAnul 2018: 250.586 RONAnul 2019: 223.698 RONAnul 2020: 171.077 RONAnul 2021: 171.962 RONAnul 2022: 222.130 RONAnul 2023: 285.736 RONAnul 2024: 377.301 RONAnul 2025: 299.463 RON

Profit net 2025

+92,0% față de 2024

-1.618 RON

2024: -20.133 RON

-75k-50k-25k025k50k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -40.021 RONAnul 2018: -18.585 RONAnul 2019: -66.514 RONAnul 2020: -20.171 RONAnul 2021: -4.432 RONAnul 2022: 26.058 RONAnul 2023: -40.480 RONAnul 2024: -20.133 RONAnul 2025: -1.618 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    299 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    377 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    286 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    222 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    172 mii lei
    Profit net
    -4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    224 mii lei
    Profit net
    -67 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    251 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    -40 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-0,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 0,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,10Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 9,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
831%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

831% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1677/2017.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ONTHEWAY SRL

Este ONTHEWAY SRL activă?

Da. ONTHEWAY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ONTHEWAY SRL?

Cifra de afaceri a ONTHEWAY SRL în 2025 a fost de 299.463 lei, în scădere cu 21% față de 2024.

Ce profit a avut ONTHEWAY SRL în 2025?

În 2025, ONTHEWAY SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.618 lei.

Ce activitate are ONTHEWAY SRL?

Activitatea principală a ONTHEWAY SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul ONTHEWAY SRL?

ONTHEWAY SRL are sediul social la adresa Bld. Griviței Nr. 79, Bl. 1A, Sc. B, Ap. 38, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500198.

ONTHEWAY SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ONTHEWAY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ONTHEWAY SRL are datorii la ANAF?

Nu. ONTHEWAY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ONTHEWAY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].