ActivăSRL

ONELIA SRL

Nr. 98B, Sat Gârda de Sus Com. Gârda de Sus, Jud. Alba, 517310

CAEN 5510: Hoteluri și alte facilități de cazare similare

CUI
6672957
Reg. Com.
J1994001466015
Înființată
23 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
936 mii lei
Profit net 2025
469 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.12.1994

Rezumat

Pe scurt

ONELIA SRL (CUI 6672957) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Gârda de Sus, județul Alba, înființată în 1994. Activitatea principală este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 936.299 lei (+31% față de 2024) și un profit net de 468.657 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6672957
Nr. Reg. Com.
J1994001466015
EUID
ROONRC.J1994001466015
Cod CAEN principal
5510 - Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Data înființării
23 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 98B, Sat Gârda de Sus Com. Gârda de Sus, Jud. Alba, 517310

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ON••• CORNE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+30,8% față de 2024

936.299 RON

2024: 715.686 RON

02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 275.248 RONAnul 2017: 343.517 RONAnul 2018: 452.502 RONAnul 2019: 3.620.703 RONAnul 2020: 4.292.486 RONAnul 2021: 3.548.536 RONAnul 2022: 1.032.615 RONAnul 2023: 685.806 RONAnul 2024: 715.686 RONAnul 2025: 936.299 RON

Profit net 2025

+26,4% față de 2024

468.657 RON

2024: 370.867 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.888 RONAnul 2017: 144.086 RONAnul 2018: 255.817 RONAnul 2019: 3.683.261 RONAnul 2020: 2.476.149 RONAnul 2021: 2.240.666 RONAnul 2022: 723.890 RONAnul 2023: 526.457 RONAnul 2024: 370.867 RONAnul 2025: 468.657 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    936 mii lei
    Profit net
    469 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    716 mii lei
    Profit net
    371 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    686 mii lei
    Profit net
    526 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    724 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    2,2 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4,3 mil. lei
    Profit net
    2,5 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    3,6 mil. lei
    Profit net
    3,7 mil. lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    453 mii lei
    Profit net
    256 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    344 mii lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    275 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
50%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 50,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
20,57Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 20,57 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

3,4% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/1466/1994.

  5. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ONELIA SRL

Este ONELIA SRL activă?

Da. ONELIA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ONELIA SRL?

Cifra de afaceri a ONELIA SRL în 2025 a fost de 936.299 lei, în creștere cu 31% față de 2024.

Ce profit a avut ONELIA SRL în 2025?

În 2025, ONELIA SRL a înregistrat un profit net de 468.657 lei.

Ce activitate are ONELIA SRL?

Activitatea principală a ONELIA SRL este Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

Unde are sediul ONELIA SRL?

ONELIA SRL are sediul social la adresa Nr. 98B, Sat Gârda de Sus Com. Gârda de Sus, Jud. Alba, 517310.

ONELIA SRL este plătitoare de TVA?

Da. ONELIA SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ONELIA SRL are datorii la ANAF?

Nu. ONELIA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ONELIA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].