InsolvențăSRL

ONE SURFACE SRL

Cal. Bucureşti Nr. 76, Bl. A6, Sc. B, Ap. 32, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500365

CAEN 3100: Fabricarea de mobilă

CUI
33362490
Reg. Com.
J2014001006086
Înființată
8 iulie 2014
Vechime
12 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2024
3,5 mil. lei
Profit net 2024
-752 mii lei
Angajați 2024
14

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • insolvență
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.07.2014

Rezumat

Pe scurt

ONE SURFACE SRL (CUI 33362490) este o societate cu răspundere limitată din Brașov, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea de mobilă (CAEN 3100). Firma se află în procedura insolvenței.

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 3,53 mil. lei (+14% față de 2023) și o pierdere netă de 751.723 lei, cu 14 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33362490
Nr. Reg. Com.
J2014001006086
EUID
ROONRC.J8/1006/2014
Cod CAEN principal
3100 - Fabricarea de mobilă
Data înființării
8 iulie 2014
Vechime
12 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Bucureşti Nr. 76, Bl. A6, Sc. B, Ap. 32, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500365

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • EUROSM••• FILI••• BRA••• S••• (FO••• C••• FILI••• BRA••• SP••• C••• •• INSOLVE••• TRANSILVA••• S••• FILI••• BRAŞ•••
  • TODO••• TIBE••• TRA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+14,3% față de 2023

3.527.876 RON

2023: 3.086.906 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 7.420 RONAnul 2016: 54.339 RONAnul 2017: 544.235 RONAnul 2018: 1.438.615 RONAnul 2019: 2.203.877 RONAnul 2020: 2.062.536 RONAnul 2021: 2.257.749 RONAnul 2022: 2.149.136 RONAnul 2023: 3.086.906 RONAnul 2024: 3.527.876 RON

Profit net 2024

-342,2% față de 2023

-751.723 RON

2023: 310.391 RON

-1 mil-500k0500k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 1 RONAnul 2016: 5.879 RONAnul 2017: 266.063 RONAnul 2018: 64.027 RONAnul 2019: 111.831 RONAnul 2020: 80.184 RONAnul 2021: 24.773 RONAnul 2022: 47.258 RONAnul 2023: 310.391 RONAnul 2024: -751.723 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    -752 mii lei
    Angajați
    14
  • 2023

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    310 mii lei
    Angajați
    15
  • 2022

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    11
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    11
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    10
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    6
  • 2017

    Cifra de afaceri
    544 mii lei
    Profit net
    266 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    7 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăSlab
-21%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Firma a pierdut 21,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,86Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 86% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
87%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

87% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Figurează în lista ANAF a debitorilor

  2. 2025

    Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Insolvență.

  3. Stări încheiate la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  4. Stări noi la ONRC

    Insolvență; Este sub incidența Legii nr. 85/2014.

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2014 - 2023)
  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2016

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1006/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ONE SURFACE SRL

Este ONE SURFACE SRL activă?

ONE SURFACE SRL se află în procedura insolvenței.

Care este cifra de afaceri a ONE SURFACE SRL?

Cifra de afaceri a ONE SURFACE SRL în 2024 a fost de 3.527.876 lei (3,53 mil. lei), în creștere cu 14% față de 2023.

Ce profit a avut ONE SURFACE SRL în 2024?

În 2024, ONE SURFACE SRL a înregistrat o pierdere netă de 751.723 lei.

Ce activitate are ONE SURFACE SRL?

Activitatea principală a ONE SURFACE SRL este Fabricarea de mobilă (CAEN 3100).

Unde are sediul ONE SURFACE SRL?

ONE SURFACE SRL are sediul social la adresa Cal. București Nr. 76, Bl. A6, Sc. B, Ap. 32, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500365.

ONE SURFACE SRL este plătitoare de TVA?

Da. ONE SURFACE SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ONE SURFACE SRL are datorii la ANAF?

Da. ONE SURFACE SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ONE SURFACE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].