Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ONE PREMIUM SERV SRL (CUI 27041320) este o societate cu răspundere limitată activă din Constanța, înființată în 2010. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,45 mil. lei (-38% față de 2024) și un profit net de 41.145 lei, cu 13 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | - |
| 2017 | 139.921 lei |
| 2018 | 186.112 lei |
| 2019 | 284.842 lei |
| 2020 | 531.955 lei |
| 2021 | 1.104.249 lei |
| 2022 | 2.699.627 lei |
| 2023 | 1.976.734 lei |
| 2024 | 2.361.077 lei |
| 2025 | 1.453.065 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.453.065 | 2.361.077 | 1.976.734 | 2.699.627 | 1.104.249 | 531.955 | 284.842 | 186.112 | 139.921 | - |
| Profit net | 41.145 | 472.040 | 148.809 | 317.202 | 225.609 | 59.073 | 3.203 | 18.885 | 50.695 | -13 |
| Număr mediu de angajați | 13 | 6 | 8 | 10 | 9 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | 127.697 | 196.530 | 672.615 | 475.719 | 441.847 | 435.003 | 436.195 | 60.250 | - | - |
| Active circulante | 181.666 | 462.741 | 203.673 | 356.010 | 69.410 | 45.235 | 148.233 | 37.504 | 51.366 | 3.770 |
| Stocuri | - | 13.134 | 104.098 | 446 | 23.207 | 446 | 124.834 | 1.460 | 750 | - |
| Creanțe | 162.509 | 432.021 | 70.441 | 33.722 | 21.069 | 21.633 | 19.474 | 2.775 | 2.775 | 2.775 |
| Datorii | 241.999 | 305.818 | 155.524 | 257.869 | 275.578 | 412.632 | 580.695 | 29.894 | 2.391 | 5.490 |
| Capitaluri proprii | 67.364 | 353.453 | 720.764 | 573.860 | 309.911 | 84.302 | 25.229 | 67.860 | 48.975 | -1.720 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ONE PREMIUM SERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ONE PREMIUM SERV SRL în 2025 a fost de 1.453.065 lei (1,45 mil. lei), în scădere cu 38% față de 2024.
În 2025, ONE PREMIUM SERV SRL a înregistrat un profit net de 41.145 lei.
Activitatea principală a ONE PREMIUM SERV SRL este Restaurante (CAEN 5611).
ONE PREMIUM SERV SRL are sediul social la adresa Str. PESCARILOR Nr. 33B, CAMERA 2, Municipiul Constanța, Jud. Constanța.
Da. ONE PREMIUM SERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ONE PREMIUM SERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].