ActivăSRL

OM CREATIONS S.R.L.

Str. Codrul Cosminului Nr. 82, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500142

CAEN 9003: Activități de creație artistică

CUI
39254616
Reg. Com.
J08/982/2018
Înființată
26 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
10 mii lei
Profit net 2025
-2 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.04.2018

Rezumat

Pe scurt

OM CREATIONS S.R.L. (CUI 39254616) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de creație artistică (CAEN 9003).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9.874 lei (-65% față de 2024) și o pierdere netă de 1.995 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39254616
Nr. Reg. Com.
J08/982/2018
EUID
ROONRC.J8/982/2018
Cod CAEN principal
9003 - Activități de creație artistică
Data înființării
26 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Codrul Cosminului Nr. 82, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500142

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CIR••• AND••• R•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-64,8% față de 2024

9.874 RON

2024: 28.017 RON

020k40k60k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 20.630 RONAnul 2019: 23.649 RONAnul 2020: 17.318 RONAnul 2021: 46.861 RONAnul 2022: 44.271 RONAnul 2023: 15.120 RONAnul 2024: 28.017 RONAnul 2025: 9.874 RON

Profit net 2025

-137,6% față de 2024

-1.995 RON

2024: 5.300 RON

-10k010k20k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 13.414 RONAnul 2019: 1.030 RONAnul 2020: 6.505 RONAnul 2021: 18.820 RONAnul 2022: 18.073 RONAnul 2023: -1.775 RONAnul 2024: 5.300 RONAnul 2025: -1.995 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-20%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 20,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
30,56Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 30,56 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

3,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/982/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre OM CREATIONS S.R.L.

Este OM CREATIONS S.R.L. activă?

Da. OM CREATIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a OM CREATIONS S.R.L.?

Cifra de afaceri a OM CREATIONS S.R.L. în 2025 a fost de 9.874 lei, în scădere cu 65% față de 2024.

Ce profit a avut OM CREATIONS S.R.L. în 2025?

În 2025, OM CREATIONS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1.995 lei.

Ce activitate are OM CREATIONS S.R.L.?

Activitatea principală a OM CREATIONS S.R.L. este Activități de creație artistică (CAEN 9003).

Unde are sediul OM CREATIONS S.R.L.?

OM CREATIONS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Codrul Cosminului Nr. 82, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500142.

OM CREATIONS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. OM CREATIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

OM CREATIONS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. OM CREATIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OM CREATIONS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].