OLD MODEL SRL Funcțiune SRL

Înființată 11.06.2008
CAMIL RESSU Nr. 19, Bl. 56, Sc. 2, Et. 2, Ap. 55, camera 1, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 31734 4642, Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei

Prezentare

Pe scurt

OLD MODEL SRL (CUI 24032565) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2008. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN 4642).

În 2022 nu a raportat cifră de afaceri, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2022
0lei
Profit net 2022
0lei
Angajați 2022
2
0,0%, față de 2021
Marjă netă
-
Capital social
380 miilei
Vechime
18ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2009-2022
Cifra de afaceri
AnValoare
2009210.092 lei
2010216.825 lei
2011424.145 lei
2012344.448 lei
20190 lei
20200 lei
20210 lei
20220 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20222021202020192012201120102009
Cifra de afaceri0000344.448424.145216.825210.092
Profit net0000-327.720-25.58829.31929.518
Număr mediu de angajați22022222
Active imobilizate342.030342.030342.030342.030561.612603.945600.902636.072
Active circulante5.2565.2565.2565.2561.331.8991.561.816867.045381.571
Stocuri0000118.010590.408322.26396.728
Creanțe00001.159.134925.793544.643244.537
Datorii46.81146.81146.81146.8111.813.2021.757.7321.034.358609.595
Capitaluri proprii300.475300.475300.475300.47580.309408.029433.589409.518
Ultimul bilanț: 2022. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2022

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,11 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
13% Față de anul anterior: stabil

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneMandat administratori expiratSediu expirat
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 27.06.2023

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
24032565
Nr. Reg. Com.
J40/10208/2008
EUID
ROONRC.J40/10208/2008
Cod CAEN principal
4642, Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei
Data înființării
11 iunie 2008
Vechime
18 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
380 mii lei (bilanț 2022)
Adresă sediu
CAMIL RESSU Nr. 19, Bl. 56, Sc. 2, Et. 2, Ap. 55, camera 1, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 31734
Domiciliu fiscal
Bld. Camil Ressu Nr. 19, camera 1, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 31734

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0730••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CRĂ••• VIO••• NICU•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2015
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2014
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2011
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2009
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2008
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/10208/2008. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre OLD MODEL SRL

Este OLD MODEL SRL activă?

Da. OLD MODEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut OLD MODEL SRL în 2022?

În 2022, OLD MODEL SRL a încheiat anul fără profit și fără pierdere.

Câți angajați are OLD MODEL SRL?

Conform bilanțului pe 2022, OLD MODEL SRL a avut în medie 2 angajați (față de 2 angajați în 2021).

Ce activitate are OLD MODEL SRL?

Activitatea principală a OLD MODEL SRL este Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN 4642).

Unde are sediul OLD MODEL SRL?

OLD MODEL SRL are sediul social la adresa CAMIL RESSU Nr. 19, Bl. 56, Sc. 2, Et. 2, Ap. 55, camera 1, București Sectorul 3, Jud. București, 31734.

OLD MODEL SRL este plătitoare de TVA?

Nu. OLD MODEL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

OLD MODEL SRL are datorii la ANAF?

Nu. OLD MODEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OLD MODEL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].