OFENSIVE DESIGN SRL
Str. CONSTRUCTORILOR Nr. 1, Ap. 55, Municipiul Câmpia Turzii, Jud. Cluj, 3351
CAEN 7311: Activități ale agențiilor de publicitate
- CUI
- 9403368
- Reg. Com.
- J12/690/1997
- Înființată
- 15 aprilie 1997
- Vechime
- 29 de ani, 6 luni
- Cifra de afaceri 2023
- 100 lei
- Profit net 2023
- -991 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Plătitoare de TVA
- Înscrisă în RO e-Factura
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.05.1997
Rezumat
Pe scurt
OFENSIVE DESIGN SRL (CUI 9403368) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpia Turzii, județul Cluj, înființată în 1997. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 100 lei (-71% față de 2022) și o pierdere netă de 991 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 9403368
- Nr. Reg. Com.
- J12/690/1997
- EUID
- ROONRC.J12/690/1997
- Cod CAEN principal
- 7311 - Activități ale agențiilor de publicitate
- Data înființării
- 15 aprilie 1997
- Vechime
- 29 de ani, 6 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. CONSTRUCTORILOR Nr. 1, Ap. 55, Municipiul Câmpia Turzii, Jud. Cluj, 3351
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- PA••• NICO••• AL•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2014 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2023
-70,6% față de 2022100 RON
2022: 340 RON
Profit net 2023
-2122,4% față de 2022-991 RON
2022: 49 RON
Evoluție pe ani
2023
- Cifra de afaceri
- 100 lei
- Profit net
- -991 lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- 340 lei
- Profit net
- 49 lei
- Angajați
- -
2021
- Cifra de afaceri
- 250 lei
- Profit net
- 131 lei
- Angajați
- -
2020
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -311 lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- 600 lei
- Profit net
- -4 mii lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -6 mii lei
- Angajați
- 0
2015
- Cifra de afaceri
- 1 mii lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2014
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- -1 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2023
Firma a pierdut 991 de lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,10 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Înscrierea în Registrul RO e-Factura
- 2013
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 2011
Cel mai mare profit net din istoric
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
- 1997
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/690/1997.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre OFENSIVE DESIGN SRL
Este OFENSIVE DESIGN SRL activă?
Da. OFENSIVE DESIGN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a OFENSIVE DESIGN SRL?
Cifra de afaceri a OFENSIVE DESIGN SRL în 2023 a fost de 100 lei, în scădere cu 71% față de 2022.
Ce profit a avut OFENSIVE DESIGN SRL în 2023?
În 2023, OFENSIVE DESIGN SRL a înregistrat o pierdere netă de 991 lei.
Ce activitate are OFENSIVE DESIGN SRL?
Activitatea principală a OFENSIVE DESIGN SRL este Activități ale agențiilor de publicitate (CAEN 7311).
Unde are sediul OFENSIVE DESIGN SRL?
OFENSIVE DESIGN SRL are sediul social la adresa Str. CONSTRUCTORILOR Nr. 1, Ap. 55, Municipiul Câmpia Turzii, Jud. Cluj, 3351.
OFENSIVE DESIGN SRL este plătitoare de TVA?
Da. OFENSIVE DESIGN SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
OFENSIVE DESIGN SRL are datorii la ANAF?
Nu. OFENSIVE DESIGN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre OFENSIVE DESIGN SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].