ActivăSRL

OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L.

Aleea Liliacului Nr. 16, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
41155142
Reg. Com.
J2019001879292
Înființată
22 mai 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
93 mii lei
Profit net 2025
-56 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.05.2019

Rezumat

Pe scurt

OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. (CUI 41155142) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpina, județul Prahova, înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 92.967 lei (+80% față de 2024) și o pierdere netă de 55.942 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41155142
Nr. Reg. Com.
J2019001879292
EUID
ROONRC.J2019001879292
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
22 mai 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Aleea Liliacului Nr. 16, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CONSTAN••• OVI••• FLOR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+79,7% față de 2024

92.967 RON

2024: 51.727 RON

050k100k150k2019202020212022202320242025Anul 2019: 15.837 RONAnul 2020: 96.906 RONAnul 2021: 73.725 RONAnul 2022: 110.317 RONAnul 2023: 139.916 RONAnul 2024: 51.727 RONAnul 2025: 92.967 RON

Profit net 2025

+42,8% față de 2024

-55.942 RON

2024: -97.734 RON

-100k-50k050k100k2019202020212022202320242025Anul 2019: 99.063 RONAnul 2020: -14.688 RONAnul 2021: -67.003 RONAnul 2022: -20.748 RONAnul 2023: -5.144 RONAnul 2024: -97.734 RONAnul 2025: -55.942 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    -98 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    140 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    110 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    -67 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    99 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-60%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 60,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,14Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 14% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
692%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

692% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Funcțiune

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  4. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/1879/2019.

  6. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L.

Este OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. activă?

Da. OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L.?

Cifra de afaceri a OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. în 2025 a fost de 92.967 lei, în creștere cu 80% față de 2024.

Ce profit a avut OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. în 2025?

În 2025, OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 55.942 lei.

Ce activitate are OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L.?

Activitatea principală a OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L.?

OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Liliacului Nr. 16, Mun. Câmpina, Jud. Prahova, 105600.

OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OCO STRUCTURAL ENGINEERING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].