ActivăSRL

OANCEA EDIL SRL

Str. Neagoe Vodă Nr. 18, Sc. B, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600211

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
32757190
Reg. Com.
J04/114/2014
Înființată
7 februarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
174 mii lei
Profit net 2025
38 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.02.2014

Rezumat

Pe scurt

OANCEA EDIL SRL (CUI 32757190) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 2014. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 174.074 lei (+105% față de 2024) și un profit net de 37.960 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32757190
Nr. Reg. Com.
J04/114/2014
EUID
ROONRC.J4/114/2014
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
7 februarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Neagoe Vodă Nr. 18, Sc. B, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600211

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • OAN••• •• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+104,8% față de 2024

174.074 RON

2024: 85.004 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 66.355 RONAnul 2017: 305.697 RONAnul 2018: 42.528 RONAnul 2019: 58.247 RONAnul 2020: 164.390 RONAnul 2021: 147.316 RONAnul 2022: 132.949 RONAnul 2023: 123.801 RONAnul 2024: 85.004 RONAnul 2025: 174.074 RON

Profit net 2025

+177,4% față de 2024

37.960 RON

2024: -49.038 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -41.415 RONAnul 2017: 126.044 RONAnul 2018: -46.811 RONAnul 2019: 3.767 RONAnul 2020: 64.075 RONAnul 2021: 24.739 RONAnul 2022: -58.497 RONAnul 2023: -54.384 RONAnul 2024: -49.038 RONAnul 2025: 37.960 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    85 mii lei
    Profit net
    -49 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    -58 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    164 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    58 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    306 mii lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
22%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 21,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,23Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,23 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
78%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

78% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/114/2014.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre OANCEA EDIL SRL

Este OANCEA EDIL SRL activă?

Da. OANCEA EDIL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a OANCEA EDIL SRL?

Cifra de afaceri a OANCEA EDIL SRL în 2025 a fost de 174.074 lei, în creștere cu 105% față de 2024.

Ce profit a avut OANCEA EDIL SRL în 2025?

În 2025, OANCEA EDIL SRL a înregistrat un profit net de 37.960 lei.

Ce activitate are OANCEA EDIL SRL?

Activitatea principală a OANCEA EDIL SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul OANCEA EDIL SRL?

OANCEA EDIL SRL are sediul social la adresa Str. Neagoe Vodă Nr. 18, Sc. B, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600211.

OANCEA EDIL SRL este plătitoare de TVA?

Nu. OANCEA EDIL SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

OANCEA EDIL SRL are datorii la ANAF?

Nu. OANCEA EDIL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre OANCEA EDIL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].