NYMO TRANS SRL Funcțiune SRL

Înființată 04.04.2007
Dacia Nr. 18, Bl. A3, Sc. B, Et. 7, Ap. 75, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610108 1612, Prelucrarea și finisarea lemnului

Prezentare

Pe scurt

NYMO TRANS SRL (CUI 21521486) este o societate cu răspundere limitată activă din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 2007. Activitatea principală este Prelucrarea și finisarea lemnului (CAEN 1612).

În 2009 a raportat o cifră de afaceri de 5.280 lei (-86% față de 2008) și o pierdere netă de 2.366 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
0lei
Profit net 2025
0lei
Angajați 2025
0
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
200836.420 lei
20095.280 lei
2010-
20250 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025201020092008
Cifra de afaceri0-5.28036.420
Profit net0--2.36613.558
Număr mediu de angajați0---
Active imobilizate335335335335
Active circulante10.78113.55513.55513.302
Stocuri2.8292.8292.8293.645
Creanțe08.0798.0798.799
Datorii02.7742.774155
Capitaluri proprii11.11611.11611.11613.482
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
0% Față de anul anterior: în scădere

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFRELUARE ACTIVITATE din data 15.07.2026

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
21521486
Nr. Reg. Com.
J2007000515273
EUID
ROONRC.J2007000515273
Cod CAEN principal
1612, Prelucrarea și finisarea lemnului
Data înființării
4 aprilie 2007
Vechime
19 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Dacia Nr. 18, Bl. A3, Sc. B, Et. 7, Ap. 75, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610108
Domiciliu fiscal
Bld. Dacia Nr. 18, Mun. Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610108

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0740••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • ON••• MON•••Administrator, România
  • ON••• NICO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. 1 schimbare în conducerea firmei Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit. ONRC
  2. Stare nouă la ONRC: Funcțiune ONRC
  3. Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate ONRC
  4. Reactivată ca contribuabil de ANAF ANAF
2011
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2008
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/515/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre NYMO TRANS SRL

Este NYMO TRANS SRL activă?

Da. NYMO TRANS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NYMO TRANS SRL?

Cifra de afaceri a NYMO TRANS SRL în 2009 a fost de 5.280 lei, în scădere cu 86% față de 2008.

Ce profit a avut NYMO TRANS SRL în 2009?

În 2009, NYMO TRANS SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.366 lei.

Ce activitate are NYMO TRANS SRL?

Activitatea principală a NYMO TRANS SRL este Prelucrarea și finisarea lemnului (CAEN 1612).

Unde are sediul NYMO TRANS SRL?

NYMO TRANS SRL are sediul social la adresa Dacia Nr. 18, Bl. A3, Sc. B, Et. 7, Ap. 75, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț, 610108.

NYMO TRANS SRL este plătitoare de TVA?

Nu. NYMO TRANS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NYMO TRANS SRL are datorii la ANAF?

Nu. NYMO TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NYMO TRANS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].