Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NYIKO-BAR SRL (CUI 499068) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Morăreni, Comuna Lupeni, județul Harghita, înființată în 1991. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 65.039 lei (-34% față de 2024) și un profit net de 2.696 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 53.708 lei |
| 2017 | 46.440 lei |
| 2018 | 44.854 lei |
| 2019 | 48.237 lei |
| 2020 | 72.094 lei |
| 2021 | 40.468 lei |
| 2022 | 78.340 lei |
| 2023 | 78.372 lei |
| 2024 | 98.334 lei |
| 2025 | 65.039 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 65.039 | 98.334 | 78.372 | 78.340 | 40.468 | 72.094 | 48.237 | 44.854 | 46.440 | 53.708 |
| Profit net | 2.696 | 1.018 | 19.715 | 13.616 | 7.744 | 1.046 | -30.205 | 938 | 5.153 | 29.519 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | - |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 32.961 | 26.886 | 26.584 | 10.468 | 6.414 | 8.247 | 7.321 | 13.413 | 10.990 | 7.606 |
| Stocuri | 32.113 | 21.220 | 5.810 | 5.126 | 4.824 | 6.461 | 5.711 | 4.656 | 2.058 | 2.107 |
| Creanțe | - | -4 | -4 | 2.009 | - | - | 1.437 | 5.000 | 5.000 | - |
| Datorii | 8.116 | 4.736 | 5.453 | 9.052 | 18.614 | 28.191 | 28.311 | 4.198 | 2.713 | 4.482 |
| Capitaluri proprii | 24.845 | 22.150 | 21.131 | 1.416 | -12.200 | -19.944 | -20.990 | 9.215 | 8.277 | 3.124 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,06 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NYIKO-BAR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NYIKO-BAR SRL în 2025 a fost de 65.039 lei, în scădere cu 34% față de 2024.
În 2025, NYIKO-BAR SRL a înregistrat un profit net de 2.696 lei.
Activitatea principală a NYIKO-BAR SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
NYIKO-BAR SRL are sediul social la adresa Sat Morăreni, Comuna Lupeni, Jud. Harghita, 4168.
Nu. NYIKO-BAR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NYIKO-BAR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].