ActivăSRL

NUTRISUIN SRL

Str. CÎMPULUI Nr. 1, Sat Palota Com. Sântandrei, Jud. Bihor, 417516

CAEN 146: Creșterea porcinelor

CUI
18073560
Reg. Com.
J2005002190058
Înființată
26 octombrie 2005
Vechime
20 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
27,7 mil. lei
Profit net 2025
77 mii lei
Angajați 2025
10

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 26.10.2005

Rezumat

Pe scurt

NUTRISUIN SRL (CUI 18073560) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Palota, comuna Sântandrei, județul Bihor, înființată în 2005. Activitatea principală este Creșterea porcinelor (CAEN 0146).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 27,7 mil. lei (+81% față de 2024) și un profit net de 76.845 lei, cu 10 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18073560
Nr. Reg. Com.
J2005002190058
EUID
ROONRC.J2005002190058
Cod CAEN principal
146 - Creșterea porcinelor
Data înființării
26 octombrie 2005
Vechime
20 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. CÎMPULUI Nr. 1, Sat Palota Com. Sântandrei, Jud. Bihor, 417516

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PIL••• PATRI••• REN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+81,4% față de 2024

27.660.225 RON

2024: 15.249.482 RON

010 mil20 mil30 mil40 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 32.395.532 RONAnul 2017: 30.579.319 RONAnul 2018: 33.054.594 RONAnul 2019: 32.247.990 RONAnul 2020: 24.199.189 RONAnul 2021: 17.450.835 RONAnul 2022: 12.521.484 RONAnul 2023: 11.130.449 RONAnul 2024: 15.249.482 RONAnul 2025: 27.660.225 RON

Profit net 2025

+706,9% față de 2024

76.845 RON

2024: 9.524 RON

-4 mil-2 mil02 mil4 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.162.432 RONAnul 2017: 1.001.889 RONAnul 2018: 1.228.517 RONAnul 2019: 1.660.942 RONAnul 2020: 215.706 RONAnul 2021: -3.223.699 RONAnul 2022: 435.354 RONAnul 2023: 23.212 RONAnul 2024: 9.524 RONAnul 2025: 76.845 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    27,7 mil. lei
    Profit net
    77 mii lei
    Angajați
    10
  • 2024

    Cifra de afaceri
    15,2 mil. lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    11,1 mil. lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    12,5 mil. lei
    Profit net
    435 mii lei
    Angajați
    10
  • 2021

    Cifra de afaceri
    17,5 mil. lei
    Profit net
    -3,2 mil. lei
    Angajați
    15
  • 2020

    Cifra de afaceri
    24,2 mil. lei
    Profit net
    216 mii lei
    Angajați
    19
  • 2019

    Cifra de afaceri
    32,2 mil. lei
    Profit net
    1,7 mil. lei
    Angajați
    22
  • 2018

    Cifra de afaceri
    33,1 mil. lei
    Profit net
    1,2 mil. lei
    Angajați
    25
  • 2017

    Cifra de afaceri
    30,6 mil. lei
    Profit net
    1,0 mil. lei
    Angajați
    27
  • 2016

    Cifra de afaceri
    32,4 mil. lei
    Profit net
    3,2 mil. lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
0,3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,65Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 65% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
71%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

71% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/2190/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NUTRISUIN SRL

Este NUTRISUIN SRL activă?

Da. NUTRISUIN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NUTRISUIN SRL?

Cifra de afaceri a NUTRISUIN SRL în 2025 a fost de 27.660.225 lei (27,7 mil. lei), în creștere cu 81% față de 2024.

Ce profit a avut NUTRISUIN SRL în 2025?

În 2025, NUTRISUIN SRL a înregistrat un profit net de 76.845 lei.

Ce activitate are NUTRISUIN SRL?

Activitatea principală a NUTRISUIN SRL este Creșterea porcinelor (CAEN 0146).

Unde are sediul NUTRISUIN SRL?

NUTRISUIN SRL are sediul social la adresa Str. CÎMPULUI Nr. 1, Sat Palota Com. Sântandrei, Jud. Bihor, 417516.

NUTRISUIN SRL este plătitoare de TVA?

Da. NUTRISUIN SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NUTRISUIN SRL are datorii la ANAF?

Nu. NUTRISUIN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NUTRISUIN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].