Marjă netă
SlabFirma a pierdut 11,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NUROX SRL (CUI 17541019) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Săcădat, Comuna Săcădat, județul Bihor, înființată în 2005. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 50.872 lei (-50% față de 2024) și o pierdere netă de 5.696 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 69.259 lei |
| 2017 | 141.370 lei |
| 2018 | 374.034 lei |
| 2019 | 72.945 lei |
| 2020 | 66.783 lei |
| 2021 | 80.916 lei |
| 2022 | 40.253 lei |
| 2023 | 65.337 lei |
| 2024 | 102.083 lei |
| 2025 | 50.872 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 50.872 | 102.083 | 65.337 | 40.253 | 80.916 | 66.783 | 72.945 | 374.034 | 141.370 | 69.259 |
| Profit net | -5.696 | -26.979 | -24.750 | -41.205 | -32.434 | -28.963 | -54.216 | -18.824 | 6.363 | -63.156 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | 3.816 | 18.993 | 28.511 | 38.863 | 85.696 | 23.200 | 84.812 | 85.515 | 110.335 | 40.372 |
| Active circulante | 40.118 | 28.442 | 48.446 | 44.998 | 35.545 | 37.424 | 48.320 | 154.482 | 111.629 | 25.074 |
| Stocuri | 26.159 | 11.310 | 4.991 | 4.991 | 10.895 | 4.991 | 10.051 | 3.500 | 30.333 | 0 |
| Creanțe | 7.877 | 7.472 | 27.134 | 24.457 | 22.737 | 28.092 | 25.949 | 132.724 | 66.658 | 15.278 |
| Datorii | 353.675 | 351.500 | 353.998 | 336.389 | 332.821 | 240.302 | 284.359 | 335.433 | 298.577 | 148.422 |
| Capitaluri proprii | -309.679 | -303.983 | -277.004 | -252.254 | -211.049 | -178.616 | -149.652 | -95.436 | -76.613 | -82.976 |
Firma a pierdut 11,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 11% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
804% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NUROX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NUROX SRL în 2025 a fost de 50.872 lei, în scădere cu 50% față de 2024.
În 2025, NUROX SRL a înregistrat o pierdere netă de 5.696 lei.
Activitatea principală a NUROX SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
NUROX SRL are sediul social la adresa SĂCĂDAT Nr. 280, Sat Săcădat, Comuna Săcădat, Jud. Bihor.
Da. NUROX SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. NUROX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].