ActivăSRL

NUMBER ONE CORPORATION S.R.L.

Str. Salcâmilor Nr. 66, Sat Giarmata Com. Giarmata, Jud. Timiş, 307210

CAEN 4684: Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire

CUI
39642707
Reg. Com.
J35/2476/2018
Înființată
19 iulie 2018
Vechime
8 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2022
3,1 mil. lei
Profit net 2022
214 mii lei
Angajați 2022
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.07.2018

Rezumat

Pe scurt

NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. (CUI 39642707) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Giarmata, județul Timiș, înființată în 2018. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN 4684).

În 2022 a raportat o cifră de afaceri de 3,11 mil. lei (-12% față de 2021) și un profit net de 214.342 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39642707
Nr. Reg. Com.
J35/2476/2018
EUID
ROONRC.J2018002476352
Cod CAEN principal
4684 - Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Data înființării
19 iulie 2018
Vechime
8 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Salcâmilor Nr. 66, Sat Giarmata Com. Giarmata, Jud. Timiş, 307210

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • BARBE••• ERA•••
  • MESS••• MA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-11,8% față de 2021

3.114.789 RON

2021: 3.531.576 RON

02 mil4 mil6 mil20182019202020212022Anul 2018: 1.938.535 RONAnul 2019: 4.393.446 RONAnul 2020: 4.551.071 RONAnul 2021: 3.531.576 RONAnul 2022: 3.114.789 RON

Profit net 2022

-88,7% față de 2021

214.342 RON

2021: 1.889.233 RON

01 mil2 mil3 mil4 mil20182019202020212022Anul 2018: 1.319.473 RONAnul 2019: 2.431.638 RONAnul 2020: 3.189.138 RONAnul 2021: 1.889.233 RONAnul 2022: 214.342 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,1 mil. lei
    Profit net
    214 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    3,5 mil. lei
    Profit net
    1,9 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    4,6 mil. lei
    Profit net
    3,2 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    4,4 mil. lei
    Profit net
    2,4 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
6,9%Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,62Față de anul anterior: în scădere
20182019202020212022

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,62 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
35%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

35% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2020

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Timiș cu nr. J35/2476/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NUMBER ONE CORPORATION S.R.L.

Este NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. activă?

Da. NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NUMBER ONE CORPORATION S.R.L.?

Cifra de afaceri a NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. în 2022 a fost de 3.114.789 lei (3,11 mil. lei), în scădere cu 12% față de 2021.

Ce profit a avut NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. în 2022?

În 2022, NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. a înregistrat un profit net de 214.342 lei.

Ce activitate are NUMBER ONE CORPORATION S.R.L.?

Activitatea principală a NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. este Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire (CAEN 4684).

Unde are sediul NUMBER ONE CORPORATION S.R.L.?

NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. are sediul social la adresa Str. Salcâmilor Nr. 66, Sat Giarmata Com. Giarmata, Jud. Timiș, 307210.

NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NUMBER ONE CORPORATION S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NUMBER ONE CORPORATION S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].