ActivăSRL

NSS ENGINEERING S.R.L.

Nr. 585, Sat Corunca Com. Corunca, Jud. Mureş, 547367

CAEN 6110: Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

CUI
21240057
Reg. Com.
J26/395/2007
Înființată
28 februarie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2016
83 mii lei
Profit net 2016
-27 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.02.2007

Rezumat

Pe scurt

NSS ENGINEERING S.R.L. (CUI 21240057) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Corunca, județul Mureș, înființată în 2007. Activitatea principală este Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).

În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 83.408 lei (-74% față de 2015) și o pierdere netă de 27.180 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21240057
Nr. Reg. Com.
J26/395/2007
EUID
ROONRC.J26/395/2007
Cod CAEN principal
6110 - Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
Data înființării
28 februarie 2007
Vechime
19 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Nr. 585, Sat Corunca Com. Corunca, Jud. Mureş, 547367

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CREIFEL••• SO••• ADR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2016, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2016

-74,1% față de 2015

83.408 RON

2015: 321.513 RON

0100k200k300k400k200820092010201120122013201420152016Anul 2008: 39.696 RONAnul 2009: 122.659 RONAnul 2010: 41.325 RONAnul 2011: 207.413 RONAnul 2012: 132.038 RONAnul 2013: 28.861 RONAnul 2014: 49.871 RONAnul 2015: 321.513 RONAnul 2016: 83.408 RON

Profit net 2016

-144,0% față de 2015

-27.180 RON

2015: 61.751 RON

-150k-100k-50k050k100k200820092010201120122013201420152016Anul 2008: 8.219 RONAnul 2009: 16.844 RONAnul 2010: -30.712 RONAnul 2011: 3.205 RONAnul 2012: -43.883 RONAnul 2013: -93.213 RONAnul 2014: -100.008 RONAnul 2015: 61.751 RONAnul 2016: -27.180 RON

Evoluție pe ani

  • 2016

    Cifra de afaceri
    83 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    322 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    2
  • 2014

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    -100 mii lei
    Angajați
    2
  • 2013

    Cifra de afaceri
    29 mii lei
    Profit net
    -93 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    132 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    2
  • 2011

    Cifra de afaceri
    207 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2010

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    123 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2016

Marjă netăSlab
-33%Față de anul anterior: în scădere
20122013201420152016

Firma a pierdut 32,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,35Față de anul anterior: în creștere
20122013201420152016

Activele circulante acoperă doar 35% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
247%Față de anul anterior: în scădere
20122013201420152016

247% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/395/2007, sub denumirea NSS ENGINEERING SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NSS ENGINEERING S.R.L.

Este NSS ENGINEERING S.R.L. activă?

Da. NSS ENGINEERING S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NSS ENGINEERING S.R.L.?

Cifra de afaceri a NSS ENGINEERING S.R.L. în 2016 a fost de 83.408 lei, în scădere cu 74% față de 2015.

Ce profit a avut NSS ENGINEERING S.R.L. în 2016?

În 2016, NSS ENGINEERING S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 27.180 lei.

Ce activitate are NSS ENGINEERING S.R.L.?

Activitatea principală a NSS ENGINEERING S.R.L. este Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).

Unde are sediul NSS ENGINEERING S.R.L.?

NSS ENGINEERING S.R.L. are sediul social la adresa Nr. 585, Sat Corunca Com. Corunca, Jud. Mureș, 547367.

NSS ENGINEERING S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. NSS ENGINEERING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NSS ENGINEERING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NSS ENGINEERING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NSS ENGINEERING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].