ActivăSRL

NORTH GMD SRL

Str. Sfânta Ecaterina Nr. 184, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia, Jud. Suceava, 385

CAEN 8699: Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.

CUI
28284107
Reg. Com.
J2011000347338
Înființată
31 martie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
40 mii lei
Profit net 2025
112 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 31.03.2011

Rezumat

Pe scurt

NORTH GMD SRL (CUI 28284107) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sfântu Ilie, comuna Șcheia, județul Suceava, înființată în 2011. Activitatea principală este Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN 8699).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 39.890 lei (-4,9% față de 2024) și un profit net de 112.216 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
28284107
Nr. Reg. Com.
J2011000347338
EUID
ROONRC.J2011000347338
Cod CAEN principal
8699 - Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Data înființării
31 martie 2011
Vechime
15 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Sfânta Ecaterina Nr. 184, Sat Sfântu Ilie Com. Şcheia, Jud. Suceava, 385

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • FĂ••• MON••• MIHA•••
  • MU••• CĂTĂ••• COR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,9% față de 2024

39.890 RON

2024: 41.966 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 9.753 RONAnul 2017: 3.071 RONAnul 2018: 3.302 RONAnul 2019: 2.026 RONAnul 2020: 5.954 RONAnul 2021: 8.751 RONAnul 2022: 26.983 RONAnul 2023: 31.528 RONAnul 2024: 41.966 RONAnul 2025: 39.890 RON

Profit net 2025

+583,2% față de 2024

112.216 RON

2024: -23.224 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -20.173 RONAnul 2017: -1.538 RONAnul 2018: -5.389 RONAnul 2019: 1.350 RONAnul 2020: 821 RONAnul 2021: -798 RONAnul 2022: -9.113 RONAnul 2023: -10.776 RONAnul 2024: -23.224 RONAnul 2025: 112.216 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -798 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    821 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
281%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 281,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,76Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
96%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

96% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2016

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/347/2011.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NORTH GMD SRL

Este NORTH GMD SRL activă?

Da. NORTH GMD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NORTH GMD SRL?

Cifra de afaceri a NORTH GMD SRL în 2025 a fost de 39.890 lei, în scădere cu 4,9% față de 2024.

Ce profit a avut NORTH GMD SRL în 2025?

În 2025, NORTH GMD SRL a înregistrat un profit net de 112.216 lei.

Ce activitate are NORTH GMD SRL?

Activitatea principală a NORTH GMD SRL este Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. (CAEN 8699).

Unde are sediul NORTH GMD SRL?

NORTH GMD SRL are sediul social la adresa Str. Sfânta Ecaterina Nr. 184, Sat Sfântu Ilie Com. Șcheia, Jud. Suceava, 385.

NORTH GMD SRL este plătitoare de TVA?

Da. NORTH GMD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NORTH GMD SRL are datorii la ANAF?

Nu. NORTH GMD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NORTH GMD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].