ActivăSRL

NOROCEL SRL

Str. Mioriţei Nr. 16, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600181

CAEN 7820: Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

CUI
948914
Reg. Com.
J1992000475045
Înființată
13 februarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
590 mii lei
Profit net 2025
24 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.12.1992

Rezumat

Pe scurt

NOROCEL SRL (CUI 948914) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 1992. Activitatea principală este Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN 7820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 590.187 lei (-16% față de 2024) și un profit net de 24.104 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
948914
Nr. Reg. Com.
J1992000475045
EUID
ROONRC.J1992000475045
Cod CAEN principal
7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
Data înființării
13 februarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mioriţei Nr. 16, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600181

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOC••• LĂCRĂMIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-15,7% față de 2024

590.187 RON

2024: 699.771 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 58.732 RONAnul 2017: 71.135 RONAnul 2018: 239.461 RONAnul 2019: 274.765 RONAnul 2020: 378.695 RONAnul 2021: 368.806 RONAnul 2022: 1.846.557 RONAnul 2023: 938.796 RONAnul 2024: 699.771 RONAnul 2025: 590.187 RON

Profit net 2025

-79,4% față de 2024

24.104 RON

2024: 117.215 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -24.011 RONAnul 2017: -34.137 RONAnul 2018: -101.363 RONAnul 2019: 24.278 RONAnul 2020: 73.799 RONAnul 2021: 24.310 RONAnul 2022: 76.465 RONAnul 2023: 48.245 RONAnul 2024: 117.215 RONAnul 2025: 24.104 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    590 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    700 mii lei
    Profit net
    117 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    939 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    369 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    379 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    275 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    239 mii lei
    Profit net
    -101 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
4,1%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,59Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 59% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
116%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

116% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/475/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NOROCEL SRL

Este NOROCEL SRL activă?

Da. NOROCEL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NOROCEL SRL?

Cifra de afaceri a NOROCEL SRL în 2025 a fost de 590.187 lei, în scădere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut NOROCEL SRL în 2025?

În 2025, NOROCEL SRL a înregistrat un profit net de 24.104 lei.

Ce activitate are NOROCEL SRL?

Activitatea principală a NOROCEL SRL este Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane (CAEN 7820).

Unde are sediul NOROCEL SRL?

NOROCEL SRL are sediul social la adresa Str. Mioriței Nr. 16, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600181.

NOROCEL SRL este plătitoare de TVA?

Da. NOROCEL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NOROCEL SRL are datorii la ANAF?

Nu. NOROCEL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NOROCEL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].