ActivăSRL

NORMAL SRL

ŞOS DE CENTURĂ Nr. 2-4, Et. 2, Sat Tunari Com. Tunari, Jud. Ilfov, 77180

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
18421495
Reg. Com.
J23/363/2006
Înființată
24 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
14 mii lei
Profit net 2025
66 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 01.02.2011

Rezumat

Pe scurt

NORMAL SRL (CUI 18421495) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Tunari, județul Ilfov, înființată în 2006. Activitatea principală este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 14.052 lei (+1,4% față de 2024) și un profit net de 66.435 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18421495
Nr. Reg. Com.
J23/363/2006
EUID
ROONRC.J23/363/2006
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
24 februarie 2006
Vechime
20 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
ŞOS DE CENTURĂ Nr. 2-4, Et. 2, Sat Tunari Com. Tunari, Jud. Ilfov, 77180

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TO••• PASC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1,4% față de 2024

14.052 RON

2024: 13.862 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 14.116 RONAnul 2017: 15.773 RONAnul 2018: 15.483 RONAnul 2019: 16.406 RONAnul 2020: 20.310 RONAnul 2021: 2.144.696 RONAnul 2022: 732.326 RONAnul 2023: 14.677 RONAnul 2024: 13.862 RONAnul 2025: 14.052 RON

Profit net 2025

+206,3% față de 2024

66.435 RON

2024: -62.487 RON

-3 mil-2 mil-1 mil01 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.349 RONAnul 2017: 13.227 RONAnul 2018: 7.384 RONAnul 2019: 15.833 RONAnul 2020: 19.635 RONAnul 2021: -2.196.164 RONAnul 2022: -50.319 RONAnul 2023: -43.627 RONAnul 2024: -62.487 RONAnul 2025: 66.435 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    66 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    -62 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -44 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    732 mii lei
    Profit net
    -50 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,1 mil. lei
    Profit net
    -2,2 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    20 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    14 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
473%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 472,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,23Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 23% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
126%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

126% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2014

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  5. 2013

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  6. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/363/2006.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NORMAL SRL

Este NORMAL SRL activă?

Da. NORMAL SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NORMAL SRL?

Cifra de afaceri a NORMAL SRL în 2025 a fost de 14.052 lei, în creștere cu 1,4% față de 2024.

Ce profit a avut NORMAL SRL în 2025?

În 2025, NORMAL SRL a înregistrat un profit net de 66.435 lei.

Ce activitate are NORMAL SRL?

Activitatea principală a NORMAL SRL este Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde are sediul NORMAL SRL?

NORMAL SRL are sediul social la adresa ȘOS DE CENTURĂ Nr. 2-4, Et. 2, Sat Tunari Com. Tunari, Jud. Ilfov, 77180.

NORMAL SRL este plătitoare de TVA?

Da. NORMAL SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NORMAL SRL are datorii la ANAF?

Nu. NORMAL SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NORMAL SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].