Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NOMIRA FA SRL (CUI 28354270) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sub Cetate, Comuna Zetea, județul Harghita, înființată în 2011. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 520.899 lei (+0,9% față de 2024) și un profit net de 6.334 lei, cu 4 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 527.920 lei |
| 2017 | 616.996 lei |
| 2018 | 507.069 lei |
| 2019 | 462.936 lei |
| 2020 | 396.794 lei |
| 2021 | 358.635 lei |
| 2022 | 399.622 lei |
| 2023 | 573.182 lei |
| 2024 | 516.044 lei |
| 2025 | 520.899 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 520.899 | 516.044 | 573.182 | 399.622 | 358.635 | 396.794 | 462.936 | 507.069 | 616.996 | 527.920 |
| Profit net | 6.334 | 27.867 | 72.860 | 1.308 | -38.121 | 4.470 | 1.952 | 35.964 | 70.368 | 11.801 |
| Număr mediu de angajați | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 7 | 5 | 5 |
| Active imobilizate | 238.788 | 231.227 | 207.227 | 205.625 | 177.678 | 178.714 | 147.688 | 52.528 | 58.167 | 116.106 |
| Active circulante | 224.836 | 160.104 | 240.057 | 230.562 | 176.173 | 104.443 | 134.367 | 145.253 | 135.023 | 115.354 |
| Stocuri | 124.672 | 90.262 | 113.662 | 179.110 | 117.092 | 62.758 | 71.266 | 57.753 | 38.859 | 39.771 |
| Creanțe | 88.110 | 49.920 | 58.436 | 42.087 | 53.454 | 29.462 | 33.718 | 40.735 | 38.744 | 48.728 |
| Datorii | 294.028 | 216.958 | 300.779 | 362.664 | 281.637 | 172.822 | 176.190 | 93.868 | 125.192 | 195.219 |
| Capitaluri proprii | 172.215 | 176.992 | 149.124 | 76.142 | 74.833 | 112.954 | 108.484 | 106.532 | 70.568 | 38.811 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 76% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
63% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NOMIRA FA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NOMIRA FA SRL în 2025 a fost de 520.899 lei, în creștere cu 0,9% față de 2024.
În 2025, NOMIRA FA SRL a înregistrat un profit net de 6.334 lei.
Activitatea principală a NOMIRA FA SRL este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1610).
NOMIRA FA SRL are sediul social la adresa Sat Sub Cetate, Comuna Zetea, Jud. Harghita.
Da. NOMIRA FA SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NOMIRA FA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].