NOBLETEA STICLEI S.R.L.
Com. BECENI, Sat Beceni Com. Beceni, Jud. Buzău, 127025
CAEN 2313: Fabricarea articolelor din sticlă
- CUI
- 13315159
- Reg. Com.
- J10/355/2000
- Înființată
- 28 august 2000
- Vechime
- 26 de ani, 1 lună
- Profit net 2008
- -139 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- întrerupere temporară de activitate
- perioadă de suspendare activitate expirată
Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 31.08.2009
Rezumat
Pe scurt
NOBLETEA STICLEI S.R.L. (CUI 13315159) este o societate cu răspundere limitată din comuna Beceni, județul Buzău, înființată în 2000. Activitatea principală este Fabricarea articolelor din sticlă (CAEN 2313). Activitatea firmei este suspendată.
În 2008 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 139 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 13315159
- Nr. Reg. Com.
- J10/355/2000
- EUID
- ROONRC.J10/355/2000
- Cod CAEN principal
- 2313 - Fabricarea articolelor din sticlă
- Data înființării
- 28 august 2000
- Vechime
- 26 de ani, 1 lună
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Com. BECENI, Sat Beceni Com. Beceni, Jud. Buzău, 127025
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- MU••• N.SA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2008, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2008
-
Profit net 2008
-139 RON
Evoluție pe ani
2008
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -139 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2008
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 99% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
101% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009
- 2025
Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009
Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009
- 2010
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2009
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2000
Înregistrarea în scopuri de TVA
Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2000 - 2000)Restrânge cronologia
- 2000
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/355/2000, sub denumirea NOBLETEA STICLEI SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre NOBLETEA STICLEI S.R.L.
Este NOBLETEA STICLEI S.R.L. activă?
Nu. Activitatea NOBLETEA STICLEI S.R.L. este suspendată.
Ce profit a avut NOBLETEA STICLEI S.R.L. în 2008?
În 2008, NOBLETEA STICLEI S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 139 lei.
Ce activitate are NOBLETEA STICLEI S.R.L.?
Activitatea principală a NOBLETEA STICLEI S.R.L. este Fabricarea articolelor din sticlă (CAEN 2313).
Unde are sediul NOBLETEA STICLEI S.R.L.?
NOBLETEA STICLEI S.R.L. are sediul social la adresa Com. BECENI, Sat Beceni Com. Beceni, Jud. Buzău, 127025.
NOBLETEA STICLEI S.R.L. este plătitoare de TVA?
Nu. NOBLETEA STICLEI S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
NOBLETEA STICLEI S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. NOBLETEA STICLEI S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre NOBLETEA STICLEI S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].