ActivăSRL

NO GATE PRODUCTION SRL

Str. Făgetului Nr. 5A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 7410: Activități de design specializat

CUI
29207188
Reg. Com.
J12/2520/2011
Înființată
11 octombrie 2011
Vechime
15 ani
Cifra de afaceri 2024
1,7 mil. lei
Profit net 2024
78 mii lei
Angajați 2024
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.10.2011

Rezumat

Pe scurt

NO GATE PRODUCTION SRL (CUI 29207188) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011. Activitatea principală este Activități de design specializat (CAEN 7410).

În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 1,71 mil. lei (+54% față de 2023) și un profit net de 77.702 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29207188
Nr. Reg. Com.
J12/2520/2011
EUID
ROONRC.J12/2520/2011
Cod CAEN principal
7410 - Activități de design specializat
Data înființării
11 octombrie 2011
Vechime
15 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Făgetului Nr. 5A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LE••• EU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

+54,3% față de 2023

1.713.880 RON

2023: 1.110.655 RON

01 mil2 mil20162017201920202021202220232024Anul 2016: 623.567 RONAnul 2017: 429.145 RONAnul 2019: 687.986 RONAnul 2020: 1.235.988 RONAnul 2021: 674.935 RONAnul 2022: 1.043.040 RONAnul 2023: 1.110.655 RONAnul 2024: 1.713.880 RON

Profit net 2024

+38,9% față de 2023

77.702 RON

2023: 55.945 RON

0200k400k600k20162017201920202021202220232024Anul 2016: 48.763 RONAnul 2017: 65.336 RONAnul 2019: 160.538 RONAnul 2020: 570.855 RONAnul 2021: 62.344 RONAnul 2022: 93.379 RONAnul 2023: 55.945 RONAnul 2024: 77.702 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,7 mil. lei
    Profit net
    78 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    93 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    675 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    571 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    688 mii lei
    Profit net
    161 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    429 mii lei
    Profit net
    65 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    624 mii lei
    Profit net
    49 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăAtenție
4,5%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,5 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,47Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,47 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5,8%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

5,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2520/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NO GATE PRODUCTION SRL

Este NO GATE PRODUCTION SRL activă?

Da. NO GATE PRODUCTION SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NO GATE PRODUCTION SRL?

Cifra de afaceri a NO GATE PRODUCTION SRL în 2024 a fost de 1.713.880 lei (1,71 mil. lei), în creștere cu 54% față de 2023.

Ce profit a avut NO GATE PRODUCTION SRL în 2024?

În 2024, NO GATE PRODUCTION SRL a înregistrat un profit net de 77.702 lei.

Ce activitate are NO GATE PRODUCTION SRL?

Activitatea principală a NO GATE PRODUCTION SRL este Activități de design specializat (CAEN 7410).

Unde are sediul NO GATE PRODUCTION SRL?

NO GATE PRODUCTION SRL are sediul social la adresa Str. Făgetului Nr. 5A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

NO GATE PRODUCTION SRL este plătitoare de TVA?

Da. NO GATE PRODUCTION SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

NO GATE PRODUCTION SRL are datorii la ANAF?

Nu. NO GATE PRODUCTION SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NO GATE PRODUCTION SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].