NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. Funcțiune SRL

Înființată 25.06.2019
PLEVNEI Nr. 125, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400394 4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Prezentare

Pe scurt

NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 41310270) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2019. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 92.732 lei (-35% față de 2024) și un profit net de 38.608 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
92,7 miilei
−35,3%, față de 2024
Profit net 2025
38,6 miilei
−33,4%, față de 2024
Angajați 2025
-
Marjă netă
41,6%
Capital social
200lei
Vechime
7ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2019-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201958.024 lei
202050.024 lei
2021122.946 lei
20222.500 lei
20234.500 lei
2024143.240 lei
202592.732 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019
Cifra de afaceri92.732143.2404.5002.500122.94650.02458.024
Profit net38.60857.977-1.973-11.32885.4154.03127.835
Număr mediu de angajați-----11
Active imobilizate------61
Active circulante46.395169.69952.15151.72090.29630.09737.482
Stocuri-------
Creanțe32.73357.6444.626126147--
Datorii5.909111.4825.3292.92670025.8269.508
Capitaluri proprii40.48658.21746.82248.79489.5964.27128.035
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
42% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 41,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
7,85 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,85 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
13% Față de anul anterior: în scădere

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 25.06.2019

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
41310270
Nr. Reg. Com.
J2019002598123
EUID
ROONRC.J2019002598123
Cod CAEN principal
4120, Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
25 iunie 2019
Vechime
7 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
PLEVNEI Nr. 125, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400394
Domiciliu fiscal
Str. Plevnei Nr. 125, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400394

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • NE••• A•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2021
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2019
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2598/2019. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

Este NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. activă?

Da. NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.?

Cifra de afaceri a NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 92.732 lei, în scădere cu 35% față de 2024.

Ce profit a avut NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

În 2025, NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 38.608 lei.

Ce activitate are NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală a NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.?

NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa PLEVNEI Nr. 125, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400394.

NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NMS PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].