ActivăSRL

NMB CONSTRUCT SRL

BORŞ Nr. 428, Sat Borş Com. Borş, Jud. Bihor, 417075

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
30156533
Reg. Com.
J05/701/2012
Înființată
5 mai 2012
Vechime
14 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
277 mii lei
Profit net 2025
6 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.05.2012

Rezumat

Pe scurt

NMB CONSTRUCT SRL (CUI 30156533) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Borș, județul Bihor, înființată în 2012. Activitatea principală este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 277.242 lei (-11% față de 2024) și un profit net de 5.659 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
30156533
Nr. Reg. Com.
J05/701/2012
EUID
ROONRC.J5/701/2012
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
5 mai 2012
Vechime
14 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
BORŞ Nr. 428, Sat Borş Com. Borş, Jud. Bihor, 417075

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • N••• M••• BAL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,9% față de 2024

277.242 RON

2024: 311.138 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.124 RONAnul 2017: 77.516 RONAnul 2018: 94.518 RONAnul 2019: 226.540 RONAnul 2020: 144.190 RONAnul 2021: 270.163 RONAnul 2022: 275.090 RONAnul 2023: 285.651 RONAnul 2024: 311.138 RONAnul 2025: 277.242 RON

Profit net 2025

+138,3% față de 2024

5.659 RON

2024: -14.777 RON

-100k-50k050k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -63.473 RONAnul 2017: 52.412 RONAnul 2018: -14.468 RONAnul 2019: 79.790 RONAnul 2020: -58.373 RONAnul 2021: -6.974 RONAnul 2022: 74.655 RONAnul 2023: -53.933 RONAnul 2024: -14.777 RONAnul 2025: 5.659 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    311 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    286 mii lei
    Profit net
    -54 mii lei
    Angajați
    3
  • 2022

    Cifra de afaceri
    275 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    270 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    -58 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    227 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    -14 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -63 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
2%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,54Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 54% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
156%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

156% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2012

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/701/2012.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre NMB CONSTRUCT SRL

Este NMB CONSTRUCT SRL activă?

Da. NMB CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a NMB CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a NMB CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 277.242 lei, în scădere cu 11% față de 2024.

Ce profit a avut NMB CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, NMB CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 5.659 lei.

Ce activitate are NMB CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a NMB CONSTRUCT SRL este Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde are sediul NMB CONSTRUCT SRL?

NMB CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa BORȘ Nr. 428, Sat Borș Com. Borș, Jud. Bihor, 417075.

NMB CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. NMB CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

NMB CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. NMB CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre NMB CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].