Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 63,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NISFAN SRL (CUI 27721530) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Dăbuleni, Oraș Dăbuleni, județul Dolj, înființată în 2010. Activitatea principală este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 145.831 lei (-37% față de 2024) și un profit net de 93.032 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 9.148 lei |
| 2017 | 7.459 lei |
| 2018 | 6.077 lei |
| 2019 | 59.635 lei |
| 2020 | 71.659 lei |
| 2021 | 129.016 lei |
| 2022 | 117.118 lei |
| 2023 | 203.592 lei |
| 2024 | 231.051 lei |
| 2025 | 145.831 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 145.831 | 231.051 | 203.592 | 117.118 | 129.016 | 71.659 | 59.635 | 6.077 | 7.459 | 9.148 |
| Profit net | 93.032 | 64.032 | 41.739 | -12.393 | 5.492 | 11.161 | -53.767 | 1.094 | 1.180 | 4.797 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 2 | 2 | 2 | - | - | - | - | 1 | - |
| Active imobilizate | 42.134 | 51.036 | 19.727 | 19.974 | 22.544 | 17.677 | 14.078 | 8.926 | 9.600 | - |
| Active circulante | 11.747 | 30.002 | 24.470 | 10.615 | 18.764 | 14.139 | 3.569 | 8.514 | 2.419 | 61 |
| Stocuri | 4.826 | 4.395 | 7.275 | 6.930 | 13.725 | 3.203 | - | 4.933 | - | - |
| Creanțe | - | 4.800 | 1.300 | - | 13 | 293 | 483 | - | 1 | 1 |
| Datorii | 23.523 | 128.781 | 91.940 | 78.332 | 76.658 | 72.658 | 69.650 | 15.675 | 11.348 | 571 |
| Capitaluri proprii | 30.358 | -47.743 | -47.743 | -47.743 | -35.350 | -40.842 | -52.003 | 1.765 | 671 | -510 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 63,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 50% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. NISFAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a NISFAN SRL în 2025 a fost de 145.831 lei, în scădere cu 37% față de 2024.
În 2025, NISFAN SRL a înregistrat un profit net de 93.032 lei.
Activitatea principală a NISFAN SRL este Repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531).
NISFAN SRL are sediul social la adresa Str. VICTORIEI Nr. 66, Loc. Dăbuleni, Oraș Dăbuleni, Jud. Dolj, 0.
Nu. NISFAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. NISFAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].