Marjă netă
IndisponibilNu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
NISA PROJECT SRL (CUI 22138870) este o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 1), înființată în 2007. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5610). Firma este în lichidare.
În 2020 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 655 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2011 | 300.001 lei |
| 2012 | 286.294 lei |
| 2013 | 454.682 lei |
| 2014 | 372.832 lei |
| 2015 | 403.488 lei |
| 2016 | 260.804 lei |
| 2017 | 185.002 lei |
| 2018 | 210.692 lei |
| 2019 | 56.810 lei |
| 2020 | - |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | - | 56.810 | 210.692 | 185.002 | 260.804 | 403.488 | 372.832 | 454.682 | 286.294 | 300.001 |
| Profit net | -655 | -33.892 | -35.883 | -84.171 | -69.939 | 16 | -126.154 | -71.152 | -233.450 | -42.131 |
| Număr mediu de angajați | - | 5 | 3 | 5 | 5 | - | 16 | 13 | 13 | 15 |
| Active imobilizate | 988 | 988 | 988 | 988 | 988 | - | 82 | 571 | 1.061 | 2.913 |
| Active circulante | 1.943 | 1.999 | 2.753 | 3.348 | 9.145 | 5.035 | 3.763 | -5.850 | 2.019 | 92.549 |
| Stocuri | - | - | 634 | 185 | 433 | 1.607 | 2.532 | -12.878 | 1.341 | 64.694 |
| Creanțe | 1.904 | 1.904 | 769 | 4.326 | 6.795 | 3.228 | 1.395 | 6.289 | 365 | 27.726 |
| Datorii | 975.117 | 974.518 | 941.380 | 906.163 | 828.103 | 752.885 | 684.774 | 568.927 | 494.890 | 356.407 |
| Capitaluri proprii | -972.186 | -971.531 | -937.639 | -901.756 | -817.584 | -747.645 | -678.258 | -573.024 | -501.872 | -268.422 |
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,2% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
33.269% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. NISA PROJECT SRL este în lichidare.
În 2020, NISA PROJECT SRL a înregistrat o pierdere netă de 655 lei.
Activitatea principală a NISA PROJECT SRL este Restaurante (CAEN 5610).
NISA PROJECT SRL are sediul social la adresa B-dul Ion Mihalache Nr. 203, Et. 1, București Sectorul 1, Jud. București.
Nu. NISA PROJECT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. NISA PROJECT SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].